TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Dzień babci

18 sty 2016, 12:35

Ja w sumie zapomniałam o Dniu Babci, a to już za 3 dni. Będę musiała coś wymyślić.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Dzień babci

10 mar 2016, 19:32

Ja bym dla babci chętnie wykupiła wczasy dla seniora w Primavera. Mogłaby w końcu trochę odpocząć bo naprawdę wiele spraw i zmartwień ma na głowie. Poza tym nigdy nie była nad morzem i wiem, że by się bardzo ucieszyła;)

Awatar użytkownika
farinha
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:29

Re: Dzień babci

12 mar 2016, 13:06

Trzeba mieć pieniądze. Pomysł jednak jest dobry.

Myszula
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 01 mar 2016, 12:24

Re: Dzień babci

11 maja 2016, 07:58

ja daje zazwyczaj kwiaty i czekoladki

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Dzień babci

13 wrz 2016, 08:37

Mój znajomy kupował babci w prezencie aparat słuchowy przez internet. Podobno mają tutaj- http://www.swiatsluchu24.pl/ szeroki wybór aparatów słuchowych, więc jeśli byście szukali takiego prezentu to sprawdźcie sobie te namiary.

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Dzień babci

14 wrz 2016, 07:27

nie wiem czy koszulka z zabawną grafiką/ napisem jest oklepanym prezentem. Według mnie nie:) a moja babcia, która liczy już swoje lata, bardzo się ucieszyła dostając koszulkę z nadrukiem "Najlepsza babcie na świecie" :)

Awatar użytkownika
joowita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 18:22

Re: Dzień babci

28 wrz 2016, 20:42

Moja mama jest już wiekowa, więc zamierzamy jej podarować coś praktycznego, oczywiście dołączając kwiaty albo laurkę, którą zrobi córka. Spodobało mi się kilka pomysłów na pewnej stronce, nie pamiętam adresu dokładnie, ale daly mi dużo do myślenia. Mama ostatnio gotowała słoninkę dla sikorek, wyszła z kuchni, a kiedy wróciła cała kuchnia była czarna! Woda się wygotowała a tłuszcz osiadł na wszystkich ścinach, szafkach, podłodze i suficie! Dlatego coraz bardziej martwię się o jej bezpieczeństwo.

Kateczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:07

Re: Dzień babci

12 sty 2017, 19:29

Hejka. Jeszcze pamiętam te czasy kiedy byłam mała i co roku na dzień babci wręczałam piękną laurkę. Niestety te czasy się skończyły i muszę szukać inspiracji na internecie. Starsze osoby borykają się z wieloma chorobami lecz mają też mnóstwo powodów do radości dlatego myślę że prezent powinien być przemyślany i powodować wzruszenie. Moja babcia jest poważnie chora na serce, ale stara się o tym nie myśleć i całymi dniami spędza aktywnie czas w ogródku a wieczorami zatraca się w swoich zdjęciach z młodości. Pomyślałam żeby kupić babci taką fotoksiążke z colorland w której babcia będzie mogła uporządkować swoje fotografie z dzieciństwa i mieć je wszystkie pod ręką. Piszcie swoje zdanie na temat fotoksiążki.

Awatar użytkownika
busola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2016, 15:09

Re: Dzień babci

12 sty 2017, 20:43

Witam,
Dla Wszystkich, którzy wciąż poszukują wyjątkowego pomysłu na prezent dla Babci polecam lekturę artykułu: http://www.podarujkarte.pl/prezenty/na- ... i-dziadka/ Znajdziecie tam mnóstwo oryginalnych i inspirujących podpowiedzi na prezent dla Babci  Zresztą oceńcie sami. Pozdrawiam

64peter
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2017, 23:58

Re: Dzień babci

16 sty 2017, 21:57

Coś w stylu jak busola. Fotoksiążka. Na stronie colorland.pl/fotoksiazka jest kreator do własnoręcznego projektowania. Jeśli ma się do dyspozycji zestaw fotografii z życia „obiektu” zadanie zajmie do kilkunastu minut plus jeszcze kilka na korekty. Prezent nadaje sie nawet dla dwojga. Babci i dziadka. Jesli zmienimy zdjęcia, nawet na Walentynki :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość