Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Jaka lodówka do mieszkania

07 lip 2016, 08:19

Ja obecnie w swojej kuchni mam tą lodówkę Candy
http://www.candy.pl/pl/produkty/przecho ... s6186iwv-1

Prosta lodówka w kolorze białym.Brałam pod uwagę inox ale ostatecznie się na niego nie zdecydowałam z uwagi na to,ze bałam się,ze bedzie widać na nim palce (moja mam ma taka lodówkę i palce niestety ale zawsze się trochę odznaczają). Jestem zadowolona bo lodówka nie była droga a ma dobrą klasę energetyczna, jest pojemna, wszystko się w niej ładnie mieści. Tak więc był to dobry wybór,

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Jaka lodówka do mieszkania

28 lip 2016, 11:39

Ja swoją zamawiałam w internecie. Dzięki temu sporo oszczędziłam, a jeszcze załapałam się na dodatkowy rabat.

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: Jaka lodówka do mieszkania

14 wrz 2016, 10:51

W jakiej kwocie chcesz się zamknąć? Preferujesz lodówkę do zabudowy czy wolnostojącą? Odpowiedzi na te pytania pozwoliłby sprecyzować twoje wymagania. Abstrahując od mnogości modelów pralek, w sklepach internetowych można znaleźć bardzo dużo różnych ciekawych promocji i obniżek. Ja ostatnio kupiłam lodówkę Kernau i jestem bardzo zadowolona. Mój model jest pakowny, zależało mi też na nie mniejszej klasie jak A+, wygląda tak Podejmiemy się naprawy każdego telewizora na terenie okolic. Nasza firma działa wyjazdowo do klienta, więc nie trzeba nigdzie zawozić zepsutego sprzętu, wystarczy zadzwonić, a my przyjedziemy o dogodnej dla Państwa porze. Solidne usługi z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek telewizorów LCD, LED oraz Plazma. Posiadamy duży zasób podzespołów oraz oprzyrządowanie niezbędne do wykonania szybkich i profesjonalnych napraw. Większość usług wykonywanych jest w domu u klienta co skraca czas naprawy i obniża koszty usługi. Zajmujemy się także wymianą matryc w telewizorach LCD oraz LED. W ofercie posiadamy matryce o rozmiarach takich jak 26", 32", 37", 40", 42", 46", 47", 50", 52", 55". Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32" z montażem wynosi 450 PLN. Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie, nie prowadzimy sprzadaży matryc bez montażu. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek monitorów LCD oraz LED. Od strony technicznej zajmujemy się naprawą oraz modernizacją komputerów. Do naszych usług należą także konfiguracja internetu, instalacja systemu, skanowanie antywirusowe oraz zabezpieczenie systemu. Naprawiamy sprzęt audio-video m.in amplitunery, odtwarzacze DVD, Blu-Ray, kina domowe. Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika. Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej - telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Ekspertyza jest bezpłatna w ramach wykonanej usługi. W przypadku rezygnacji z usługi klient ponosi koszty ekspertyzy sprzętu, Jeżeli posiadasz zepsuty telewizor LCD, LED lub Plazma, który nie nadaje się do naprawy lub koszt naprawy przekracza jego wartość skontaktuj się z nami, a my ocenimy jego wartość oraz zaproponujemy cenę skupu. Na terenie Wrocławia możemy odebrać zepsuty sprzęt osobiście, zapewnimy transport oraz po kontakcie telefonicznym dogodny termin odbioru. Serwis LCD oferuje recykling uszkodzonych telewizorów LCD, LED, Plazma, monitorów LCD, LED, nie przyjmujemy telewizorów kineskopowych oraz monitorów CRT. Firma Centrum Serwisowe zajmuje się profesjonalną naprawą telewizorów LCD oraz Plazma wszystkich marek zarówno powszechnego użytku jak i między innymi dla hotelarstwa, medycznych oraz przemysłowych zgodnie z międzynarodowymi standardami IPC. Początki działalności naszej Firmy związane były z monitorami CRT a następnie LCD dzięki czemu w tej dziedzinie jesteśmy pionierami. O ile dawne telewizory CRT tkz. kineskopowe znacznie różnią się od dzisiejszych LCD to już monitor LCD to identyczna technologia jak telewizor LCD. Zdobyte wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem diagnostyczno pomiarowym daje nam nieograniczone możliwości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na wykonane naprawy telewizorów udzielamy już od wielu lat 6 miesięczny okres gwarancji, natomiast w przypadku wymiany modułów 12 miesięcy gwarancji.. Trzeba dodać, że producent daje pięć lat gwarancji. Do mieszkania nadaje się z pewnością :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość