iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Wakacje marzeń

15 wrz 2016, 10:12

Ja właśnie znalazłam hotel sekowski legnica i rozważam wybranie się tam na kilka dni. Urlopu jeszcze nie miałam a mam mieć podobno w tym miesiącu kilka dni wolnego. Później pewnie pojadę w góry. Nad morze jakoś nigdy mnie nie ciągnęło.

taanka1985
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 wrz 2016, 10:15

Re: Wakacje marzeń

15 wrz 2016, 10:31

Ja za tydzień wyjeżdżam na swoje późne wakacje. Wybrałam Kretę we wrześniu https://www.nelmare.pl/przewodnik/kreta ... /b1166.xml bo znajomi byli w tamtym roku i bardzo polecali. Podoba mi się pomysł takiego późnego wyjazdu bo nie dobrze znoszę upały, jakie tam są w lipcu i sierpniu, a swoją drogą cieszy mnie również, że będą dużo mniejsze tłumy.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Wakacje marzeń

12 lip 2017, 15:41

Moje wakacje marzeń to wyjazd w dzikie góry Kaukazu, byliście kiedyś w Gruzji?

Awatar użytkownika
Lenaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 sty 2018, 15:25

Re: Wakacje marzeń

25 sty 2018, 15:47

Szczerze mówiąc wolę sobie sama zorganizować wakacje niż z biurem podróży. Często można wyłapać tanie loty np na skyscanner a nocleg znaleźć na couchsurfing. Można poznać dzięki temu fajnych ludzi i taka forma wakacji bardziej mi się podoba, ale co kto lubi :)

julancja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:10

Re: Wakacje marzeń

25 sty 2018, 16:58

Wakacje marzeń zależą nie tylko od miejsca w którym jesteśmy ale od osób z którym jesteśmy. Ja świetnie wspominam wyjazd ze znajomymi do Holandii na tydzień, mielismy jechać gdzie indziej i zupelnie inaczej spędzić wakacje a to był taki spontan i było super mega fajnie :)

monalisa9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2018, 14:07

Re: Wakacje marzeń

09 mar 2018, 14:14

Ja bardzo chciałabym kiedyś spędzić wakacje na jakiejś "rajskiej wyspie", nie mam doświadczenia w takich zagranicznych wycieczkach. Może ktoś z Was był na takich wypasionych wakacjach ? Coś polecicie ? :-)

alicjaznazwiskiemnan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:16

Re: Wakacje marzeń

15 mar 2018, 15:40

Ja zawsze chcialam pojechac do Florencji moze kiedys uda mi sie spelnic to marzenie, na to licze.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Wakacje marzeń

22 mar 2018, 15:21

Kierunek, który aktualnie mamy na tapecie - https://logostour.pl/kraje/meksyk
A interesuje nas ta wycieczka, która jest w ostatnim rzędzie pokazana w sensie - Belize, Kostaryka, Meksyk i jeszcze kilka krajów. Czego aż tyle? Bo w sumie każde z tych miejsc reprezentuje sobą coś całkiem innego.
A nie ma szans, żebyśmy poświęcili na każde z tych miejsc tyle samo czasu, w sensie - odrębny wyjazd.
Myślałam jeszcze nad Kubą, ale stwierdziliśmy, że akurat na Kubę to możemy się wybrać na całkowicie odrębny wyjazd.

Primado
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 mar 2018, 11:13

Re: Wakacje marzeń

29 mar 2018, 11:32

Dla każdego to znaczy co innego, wszystko zależy od preferencji i tego, gdzie czujemy się najlepiej lub co chcielibyśmy zwiedzić.

Awatar użytkownika
windux
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2018, 22:54

Re: Wakacje marzeń

26 kwie 2018, 17:49

A czy wiecie może gdzie wyrobić sobie kartę ekuz w Poznaniu? Macie w tym jakieś doświadczenie? Co sądzicie np. o tych propozycjach https://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/szczecin/ ?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość