agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: Inwestowanie: w co?

26 lip 2016, 13:42

Ja myślę, że dobrą opcją jest inwestowanie np. w klub fitness, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że coraz więcej osób korzysta z takich miejsc. Wydaje mi się, że taka inwestycja szybko się zwróci, choć oczywiście do najmniejszych nie należy. Ale trend jest mocny w tym kierunku, więc warto :) Sama się nad tym zastanawiam powoli... Żeby bardziej rozeznać się w temacie, wybieram się na targi branży fitness & wellness FIWE, to największe takie targi w kraju i będzie można sporo się dowiedzieć, no i na pewno nawiązać jakieś kontakty z kontrahentami itp. Dla osób rozważających inwestycję w taki biznes, to świetna okazja, żeby zorientować się w temacie!

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Inwestowanie: w co?

26 lip 2016, 14:34

Razem z mężem zainwestowaliśmy nasze pieniądze w kupno ziemi. Działki w naszym rejonie nie są teraz drogie, a z czasem na pewno ich wartość wzrośnie.

Unklysz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 28 wrz 2015, 10:47

Re: Inwestowanie: w co?

01 sie 2016, 14:22

Chcecie pomysł na inwestycję? To popatrzcie na te domki jednorodzinne Łukęcin http://slonecznylukecin.pl/inwestycja/ My z mężem już od dawna planowaliśmy uderzyć w nadmorskie miejscowości i chyba wreszcie spróbujemy.

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Inwestowanie: w co?

31 sie 2016, 14:17

Inwestować mozna na bardzo wiele sposóbów, ale nie każdy jest tak samo skuteczny i nie każdy przyniesie nam tak samo wysokie zyski. Jeśli chodzi o inwestowanie, to ja inwestuje już od kilku lat w fundusze inwestycyjne i jestem bardzo zadowolona z moich zysków. Nie znam się zbyt dobrze na ekonomii, powiedziałabym, że znam tylko podstawy i dlatego inwestuje w fundusze niskiego ryzyka, które znajduje tutaj https://www.nntfi.pl/ . Polecam, bo można na prawdę sporo zarobić.

szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Inwestowanie: w co?

09 wrz 2016, 07:19

Zanim zdecydujecie się na to, w co inwestować, sprawdźcie analizę świec japońskich na blogu Squaber. Jeśli dobrze zapoznacie się z informacjami, które możecie tam znaleźć, ułatwi Wam to podjęcie konkretnych działań. Moim zdaniem warto zacząć inwestować na GPW, bo obecnie to jest najbardziej opłacalne.

meluzynka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 19 paź 2015, 10:40

Re: Inwestowanie: w co?

16 wrz 2016, 10:33

Ja bym z kolei inwestowała w coś bardziej pewnego. Przy większym wkładzie na przykład nieruchomości, przy mniejszym na przykład złoto. Zobacz sobie na przykład złoto inwestycyjne: http://skup.zlota.pl/zloto-inwestycyjne to dobra opcja na taką inwestycję.

Gaba44
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 12 sty 2016, 08:31

Re: Inwestowanie: w co?

28 wrz 2016, 07:21

Zawsze można zainwestować w mieszkanie w dużym mieście np Kraków, Wrocław. Po szybkim remoncie można go wynająć i są to dodatkowe pieniądze co miesiąc. Po pewnym czasie można go sprzedać.

Awatar użytkownika
joowita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 18:22

Re: Inwestowanie: w co?

28 wrz 2016, 20:40

nadal opłacalna jest inwestycja w złoto(http://inwestycje.mennica.com.pl/produk ... jne/zloto/) W wypadku gdy rynki finansowe tracą na wartości, złoto bywa traktowane jako bezpieczna przystań i pozwala, przynajmniej częściowo, uchronić się przed spadkami.
Złoto inwestycyjne nie ma żadnego związku z biżuterią (łańcuszki, obrączki to tzw. złom metali szlachetnych mający prawdziwą wartość dopiero po przetopieniu). Nie powinny nas też interesować monety kolekcjonerskie, bo tam płacimy za kolekcjonerskość (cena wyższa, niż to wynika z wagi kruszcu zawartego w takich monetach). Pozostają więc dwie formy lokacyjne: sztabki i monety bulionowe (inwestycyjne).

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Inwestowanie: w co?

22 lis 2016, 20:18

Dzisiaj najlepsza inwestycja jest zakup działek. W programie GruntToZysk grupy Saveinvest można atrakcyjnie położone działki rolne czy tez budowlane (droższe) kupić na raty, więc tym bardziej kusząca propozycja. Z czasem grunty po przekształceniu i uzbrojeniu można odsprzedać dużo drożej, albo trzymać jako zabezpieczenie na przyszłość.

fiona45
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 06 lut 2017, 13:39

Re: Inwestowanie: w co?

16 mar 2017, 11:00

Inwestowanie teraz jest modne. Jak ktoś ma jakieś pieniążki to warto spróbować inwestować . Wiele ciekawych propozycji widziałam o inwestowaniu w nieruchomości. Taka inwestycja sprawdzi się bardzo fajnie. Poczytać warto o tym na: wealth.pl/inwestycje-alternatywne/inwestycje-w-nieruchomosci . Wszystko zależy jakie mamy kwoty do inwestowania.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość