sabina81
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 30 maja 2016, 14:05

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

30 maja 2016, 16:09

Ja się staram dbać regularnie o swoją skórę. Dwa razy w tygodniu staram się robić peeling i maseczkę, stosuję kremy na noc, na dzień i pod oczy, a raz na jakiś czas wykonuje jakiś zabieg, bardzo dobrze sprawdza się w moim przypadku np. mezoterapia z kwasem hialuronowym, świetnie niweluje drobne zmarszczki, dzięki czemu skóra zachowuje młody wygląd :) Korzystam z oferty Kliniki Sfera. Wydaje mi się, że warto zapobiegać i dbać o siebie niż potem "leczyć" :)

nukos
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2016, 15:26

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

17 cze 2016, 15:36

ja robię sobie różne zabiegi zarówno sama w domu jak i w salonie kosmetycznym szczególnie jeśli chodzi o zmarszczki w okolicach ust czy oczu. Ostatnio też czytałam taki fajny artykuł http://pieknojestwtobie.com/co-na-zmars ... od-oczami/ - kilka ciekawych porad jak sobie radzić właśnie ze starzejącą się skórą w okolicach oczu. Dla starszych pań w sam raz :)

Karolcia28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2016, 09:47

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

22 cze 2016, 09:59

Nie mam zbyt wiele czasu dla siebie, ale jak tylko uda mi się wygospodarować wolne popołudnie to najchętniej wybieram się na masaż do Medica Spa w Warszawie http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze ... klasyczny/ Poza masażami klasycznymi mają tam również wiele innych zabiegów, do których się przymierzam ;) Natomiast jeśli nie mam możliwości wyjścia z domu, biorę gorący prysznic, nakładam maseczkę i robię sobie manicure :)

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

28 cze 2016, 03:42

robię sobie regularnie zabieg złuszczający naskórek, ale nie jest to żaden skomplikowany proces, tylko po prostu używam tego peelingu http://freshandnatural.pl/glowna/solny- ... la-owocowy mam po nim jędrną i gładziutką skórę, więc widzę tylko same plusy.

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

28 cze 2016, 03:50

Jeśli już do idę do kosmetyczki na depilację nóg i wyrównanie brwi. Nie lubię się codziennie męczyć z włosami :ico_oczko:

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

29 cze 2016, 09:45

ja sobie robię taki odnowy biologicznej i wtedy robię wszystko.

Parvati63
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 wrz 2016, 19:28

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

12 wrz 2016, 18:17

Witam, ja najczesciej robie maseczki oczyszczajace i peelingi.Mam cere mieszana i musze czesto ja oczyszczac ale takimi srodkami zeby jej zbytnio nie wysuszyc.Moim drugim problemem jest celullit ktory niestety jest praktycznie nie do zmniejszenia ale dalej mam nadzieje i probuje.

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

16 wrz 2016, 12:56

Ja nie jestem przyzwyczajona do wykonywania regularnych peelingów. A powinnam, bo to dobrze wpływa na cerę.

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

16 wrz 2016, 14:47

Ja uwielbiam po prostu chodzić do fryzjera :) Nie ma nic przyjemniejszego niż to, gdy ktoś manipuluje przy głowie :)

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: Jakie zabiegi najczęściej sobie robicie?

15 maja 2017, 16:27

Dzięki depilacji laserowej można pozbyć się zbędnego owłosienia do końca życia. Ja jestem obecnie po trzecim zabiegu depilacji pod pachami. Efekty są świetne. Byłam na laserze Light Sheer Duet w salonie Vici w Krakowie i zabiegi okazały się zupełnie bezbolesne.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość