Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Apartament w górach

09 lut 2016, 17:36

Szukamy z siostrą apartamentu w górach na kilka dni.
Rozglądamy się m.in. tutaj: http://www.sunandsnow.pl/index.php w górach. Chodzi nam o kilka dni w górach, blisko stoku.
Czy korzystaliście już z oferty na tej stronie?
Czy coś mecie napisać?

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Apartament w górach

12 lut 2016, 19:46

Bardzo ładne mają apartamenty w ofercie, przyznam, że chyba też zacznę myśleć o jakimś wypoczynku.
Nie korzystałam, ale strona wydaje się naprawdę profesjonalna i budzi zaufanie, więc na pewno skorzystam w przyszłości z tej opcji, jeśli będę szukała noclegów. Ceny sa bardzo atrakcyjne, jak za takie ładne apartamenty.

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Apartament w górach

13 lut 2016, 14:18

No właśnie nam też się podobają apartamenty w ich ofercie i w sumie jest taki wybór, że trudno nam się zdecydować. Myślę, że skoro strona tak wygląda i oferta jest tak duża, to raczej nie powinno być kłopotów, dlatego podpytuję.
Poza tym, ceny mają dzięki temu, że jest taki wybór też w porządku, a nam już potrzebny odpoczynek i kilka dni innej aktywności, niż tylko praca – dom.

BordkowskMaria
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2016, 15:54

Re: Apartament w górach

14 lut 2016, 22:37

A wiecie może ile kosztyją takie apartamenty? Chciałabym wybrać się na 4-5 dni, ale nie wiem, czy mnie na to stać

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Apartament w górach

28 cze 2016, 03:54

Właśnie też nie za bardzo się orientuję, a jestem bardzo ciekawa :) Znalazłam taki artykuł: http://www.alces.pl/jacuzzi-basen-sauna ... -poziomie/ i marzy mi się taki wyjazd z noclegiem w apartamencie z sauną, tylko właśnie obawiam się tej ceny, choć słyszałam, że można trafić na fajne okazje. Jak czegoś się dowiecie, napiszcie :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Apartament w górach

15 sie 2016, 16:27

Ciekawa stronka, chociaz jestem juz po rodzinnym wypoczynku w gorach- bylismy w Świeradowie Zdrój. A nocleg- w przystepnej cenie w ośrodku Kaja :) co prawda to nie apartament, ale podobalo mi sie- przestonny pokoj, wygodne lozko i czysta lazienka robi swoje :)

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Apartament w górach

16 wrz 2016, 12:57

No tak, my ze znajomymi to już myślimy i planujemy Sylwestra, bo chcemy go spędzić w górach. Potem to wszystko już zarezerwowane.

Marianna1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:44

Re: Apartament w górach

13 mar 2019, 14:03

My na sylwestrze byliśmy w Karpaczu i do dziś jesteśmy pod dużym wrażeniem miejsca i oczywiście tej willi w, której spędziliśmy przepiękny tydzień. Willa o, której mówię to willa Koala położona w bardzo miłej i widokowej okolicy a dokładnie na ulicy Skalnej 84.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Apartament w górach

10 mar 2021, 10:36

Jeżeli kiedykolwiek, wyjedziecie w góry, na narty do Włoch. To radzę skorzystć z oferty, https://www.narty-wlochy.pl/.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość