Paramonia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 10 sie 2016, 11:28

Re: budowanie i remont domu

12 sie 2016, 09:58

Szybkie pytanie. Jakie znacie firmy oferujące układanie kostki brukowej mazowieckie lub podlaskie?

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: budowanie i remont domu

17 sie 2016, 20:43

Niestety nie jestem w stanie nikogo polecić. Za to jeśli chodzi o urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego i ogólnie - rozplanowanie oznakowania pionowego i poziomego, to najlepiej nająć Unistop. Czytałam, że mają na swoim koncie wiele dobrych realizacji. Sami sprawdźcie!

fotnim
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2016, 13:12

Re: budowanie i remont domu

23 sie 2016, 19:09

Szukacie idealnego kamienia budowlanego który moglibyście zastosować w waszych ogrodach i sami nie wiecie z jakiej opcji najlepiej w dzisiejszych czasach skorzystać? Jeśli tak, to zobaczcie na jeden z najlepszych kamieni budowlanych, kamienie dekoracyjne które właśnie idealnie nadają się do zastosowań zewnętrznych w ogrodach, tarasach czy schodach. Wydobywają do w blokach dlatego można wydobyć i wykonać praktycznie każdą formę którą możecie zastosować według uznania.

misqa123
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 05 cze 2016, 12:01

Re: budowanie i remont domu

28 sie 2016, 19:18

a co sądzicie na temat instalacji alarmu? Taki alarm domowy to przydatne urządzenie. Czytalam o takich, które steruje się za pomocą internetu lub telefonu. Można mieć podglad z każdego miejsca na to, co dzieje się w domu.
W mieszkaniu posiadam alarm, który steruje telefonem za pomocą aplikacji mPanic. A że my kobietki jesteśmy często roztrzepane i łatwo przychodzi zapominanie o włączeniu alarmu to ta aplikacja i usługa fimy konsalnet jest wręcz idealna.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: budowanie i remont domu

04 wrz 2016, 10:20

Budując dom warto zadbać o system domu inteligentnego, dzięki niemu wasze życie będzie o wiele prostsze i bezpieczniejsze. ja jakiś czas temu trafiłam na system firmy Ferguson SmartHome i zastanawiam się nad zamówieniem go do mieszkania. Pozwala na tworzenie inteligentnych instalacji urządzeń domowych co jest jak dla mnie ogromnym plusem.

Arlena33
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 45
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:35

Re: budowanie i remont domu

13 wrz 2016, 18:38

ja jestem przerażona ilościa spraw które tzreba ogarnąć...byliśmy w weekend na spotkaniu ze znajomymi, gdzie 2 pary miały budowy domów juz za soba...miałam wrazenie ze jestesmy z 2 różnych swiatów jak oni zaczeli ze soba rozmawiac...kto, co i jak- czarna magia...kazali nam zacząć od fundamentów, ogrodzenia działki, mówili o rodzajach betonu, jedyna co zapamiętałam to stronę..zapisałam;). http://betonnadom.pl/zanim-kupisz/faq/b ... stosowanie Znacie i mozecie plecić rodzaj betonu na ogrodzenie i fundamenty...nie miałam pojecia ze jest tego tyle ;/

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: budowanie i remont domu

17 wrz 2016, 20:37

przy budowie domu pamiętajmy o zabezpieczeniu terenu i naszych produktów do budowy przed złodziejami, nikt z nas by nie chciał tracić cennych materiałów. Dlatego warto zainwestować np w ogrodzenie tymczasowe http://nowoczesne-ogrodzenie.pl/ogrodzenia-tymczasowe/ czasami taniej wyjdzie niż ponowny zakup cegieł czy ocieplenia. A ogrodzenie tymczasowe zawsze można wykorzysta po zakończeniu budowy do ogrodzenia np wybiegu dla psa.

ravia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 wrz 2016, 12:58

Re: budowanie i remont domu

19 wrz 2016, 15:04

jak skończycie budowę to dopiero się zacznie...wykończenie potem sprzątanie po remoncie Warszawa, dalej meblowanie i ostateczne wysprzątanie przed wprowadzką - my z mężem skorzystaliśmy z firmy sprzątającej, żeby nam dom przygotowała do zamieszkania

eewwaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2016, 10:13

Re: budowanie i remont domu

14 lis 2016, 12:02

Oba projekty są wspaniałe.Własny dom super ale pod warunkiem że jest kasa na budowę a później na jego utrzymanie.Obecnie moda na domy inteligentne.Fajna sprawa ,oglądałam kilka projektów.Mnie przeraża ogrom dokumentów które trzeba pozałatwiać zanim zacznie się prawdziwa budowa.Pierwsze kroki do notariusza http://www.notariuszchorzow.com/ Jak działka jest to się teraz zaczyna :projekty,materiały wyposażenie itd,itd.Wreszcie mija jakiś czas i jest upragnione gniazdko.

Awatar użytkownika
nykiel
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 gru 2016, 13:19

Re: budowanie i remont domu

13 gru 2016, 13:24

od remontu w Warszawie polecam www.drabinka.pl :ico_haha_02:

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość