marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Własna działalność gospodarcza

08 sie 2016, 20:06

jak własna działalność to nie może sie obejść bez kasy fiskalnej bo wiadomo że cokolwiek sprzedajemy to musimy wystawić paragon bo przecież nie za każdym razem będziemy wystawiać faktury. Duży wybór znajdziecie w sklepie http://it.netrix.com.pl/drukarki-fiskalne kto jaka potrzebuje to tam znajdzie.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Własna działalność gospodarcza

20 wrz 2016, 21:18

Własna działalność to ciężki orzech do zgryzienia, dużo biurokracji i jeszcze więcej obowiązków ale jednak zawsze to na swoim. Ja mam zamiar założyć własne bistro, znalazłam już nawet taki sklep: https://multigastro.pl/. Można tam dostać niemal wszystko co jest potrzebne do otwarcia własnego lokalu. Na początek kupię ekspres do kawy i piec do pizzy a później może jakąś chłodziarkę z witryną za którą będą stały desery. Docelowo powinna to być kiedyś restauracja :)

JoStefa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2018, 13:48

Re: Własna działalność gospodarcza

26 lip 2018, 16:15

Biurokracja wcale nie jest teraz taka wielka. Ja swoją firmę założyłam w parę dni. Przy dochodach rzędu 3-4 tysiące jednak opłaty trochę zabierają, ale jakoś da się przeżyć.

izadan
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2018, 18:42

Re: Własna działalność gospodarcza

29 lis 2018, 13:02

Szukasz marketingu dla swojej firmy? Jesteśmy tu dla Ciebie! Dangos to nowo powstająca firma specjalizująca się w marketingu internetowym. Naszym zadaniem jest pomaganie przedsiębiorstwom w osiągnięciu jak najlepszych wyników i zagwarantować im pewną pozycję na rynku. Chcemy być dla nich wsparciem zarówno w stabilizacji, jak i w rozwoju biznesu. Stosowane przez nas metody są skuteczne, co daje gwarancję sukcesu. Zadbamy, aby nasi reklamodawcy byli zadowoleni z rezultatów naszej pracy.

Dlaczego marketing jest tak ważny i jak wielkie znaczenie ma on w rozwoju firmy, dowiecie się Państwo tutaj: goo. gl/g5o6fU.
Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pomoże nam poznać Państwa potrzeby. Dzięki temu będziemy mogli zoptymalizować nasze działania na korzyść Waszej firmy.
interankiety.pl/i/aEpxDKrE

Dziękujemy!

Monlu
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 maja 2019, 14:30

Re: Własna działalność gospodarcza

30 maja 2019, 14:59

we własnej działalności nie powinno zabraknąć programu Faktura Small Business od MEGA-TECH . To program do fakturowania, który świetnie sprawdza się w ogarnięciu wszystkich dokumentów :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość