Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Góry i spokój

21 wrz 2016, 20:57

Uwielbiam góry, pasjami mogę po nich chodzić.
W tym roku planuję jednak spokojny relaks, jakieś spa?
Co polecacie w związku z tym?

szyszkasosnowa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 31
Rejestracja: 09 cze 2016, 10:41

Re: Góry i spokój

22 wrz 2016, 15:49

Ale, w sensie... Chcesz połączyć jedno z drugim? Góry i spa?

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: Góry i spokój

23 wrz 2016, 10:04

A co w tym dziwnego? Absolutnie do zrobienia!
Wynajmujesz pokój w termy białka hotel i gotowe!
Masz, i góry, i spa, i chodzenie, i relaks.
Ja planuję taki wyjazd w tym roku, na pewno zimą.
Tam musi być wtedy bajecznie.

Natalia28
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2016, 13:14

Re: Góry i spokój

24 wrz 2016, 13:27

Wszystko jest do połączenia.Tylko moim skromnym zdaniem wyjazd w góry na chodzenie i bieganie to powinien być jeden wyjazd a relax spa to drugi.

Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: Góry i spokój

13 paź 2016, 16:52

A po co hotel, jak można pod namioty pojechać? Jak jest cieplejsza noc, to można spać pod gołym niebem nawet i obserwować gwiazdy.

Kita12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 paź 2016, 10:51

Re: Góry i spokój

14 paź 2016, 11:12

Wszystko jest do połączenia.Tylko moim skromnym zdaniem wyjazd w góry na chodzenie i bieganie to powinien być jeden wyjazd a relax spa to drugi.
Często będąc w polskich podgórskich miejscowościach gdzie są także duże SPA widuję osoby które rano wychodzą z super sprzętem do chodzenia po górach (czyt. zarąbiste buty trekingowe, bardzo porządne kurtki, itd), a wieczorem te same osoby siedzą elegancko ubrane w restauracji ze znajomymi albo właśnie w SPA. Myślę, że można na spokojnie połączyć pasję z wypoczynkiem stricte związanym z nic nie robieniem :D
A po co hotel, jak można pod namioty pojechać? Jak jest cieplejsza noc, to można spać pod gołym niebem nawet i obserwować gwiazdy.
Oj jeśli by tak zimą się wybrać to trzeba by było posiadać na prawdę dobry śpiwór! Ale latem to owszem, bardzo ciekawa odmiana od starndardowego podejścia do tematu urolopu :) Często jeździsz pod namioty?

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Góry i spokój

08 gru 2018, 13:43

Hej, relaks, spokój, spa i wiele innych atrakcji znajdziesz w stacjach narciarskich we Włoszech. Taką ciekawą ofertę wyjazdu na narty w góry, znalazłam na stronie internetowej http://www.narty-wlochy.pl/

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość