Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

13 maja 2016, 08:06

Zależy jaki to rodzaj trądziku,natomiast generalnie rzecz biorąc to faktycznie warto udać się tutaj do dermatologa po poradę aby obejrzał w jakiej kondycji znajduje się Twoja skóra,od tego wg mnie należy zacząć,a potem wybierać dobre kosmetyki.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

23 wrz 2016, 16:41

Oprócz kosmetyków można też użyć specjalnych łyżeczek: https://drive.google.com/file/d/0ByV72K ... dMZ2c/view. Kiedy wyciskamy wypryski palcami to pozostawiamy dookoła wiele bakterii, które się namnażają i powodują powstawanie kolejnych. Teraz na rynku pojawiły się specjalne łyżeczki dzięki którym możemy to zrobić higienicznie i skutecznie. Łyżeczki można dostać w Rossmannie lub na allegro .Trzeba tylko uważać na chińskie podróbki bo szybko się łamią i wyginają.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

12 paź 2016, 10:22

Coś takiego jak wyciskanie wyprysków samodzielnie w ogóle nie powinno mieć miejsca bo od tego są sprawdzone i profesjonalne gabinety kosmetyczne, inaczej możemy sobie tylko zaszkodzić niż pomóc.

Ditta1414
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2018, 17:12

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

05 mar 2018, 17:24

Jasne! :) Męczę się z trądzikiem już od dłuższego czasu, więc trochę się naeksperymentowałam.
To, co sprawdza się na mnie to zdecydowanie kosmetyki naturalne :) Krem na dzień Sevolium (polecany również na medme) i maść cynkowa to podstawa mojej codziennej pielęgnacji. ;)

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

16 mar 2018, 14:51

Ja mogę polecić serię kosmetyków skinicer repair care. Są odpowiednie do skóry trądzikowej, są delikatne, a dzięki temu, że w składzie zawarte są ekstrakty z mikroalg to dobrze radzą sobie z problemami cery wymagającej. Można kupić tutaj: http://wp-cosmetics.pl/kosmetyki/skinicer.html. Z tej serii można korzystać nawet jak się nie ma problemów z cerą - kosmetyki są naturalne, odpowiednie nawet do cery wrażliwej czy atopowej.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

28 mar 2018, 13:27

Przy cerze trądzikowej niezbędna jest pielęgnacja twarzy i bardzo dobre jej oczyszczanie. Cera trądzikowa wymaga głębokiego oczyszczania i usuwania sebum. U mnie najlepiej sprawdza się FLASH MOISTURE MIST to nawilżająca mgiełka oczyszczająca do twarzy. Prawda kosmetyki jet marki są bardzo drogie, ale na prawdę warte są swojej ceny.

ManukaMedical
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2018, 14:29

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

28 mar 2018, 14:30

Jest wiele, ale wszystkie działają inaczej, możecie też sprawdzić u nas, na pewno coś mamy na coś takiego ;)

PinkRose
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 18 mar 2018, 01:20

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

21 kwie 2018, 23:27

Moja 15letnia siostra właśnie z tydzień, albo dwa tyg temu dostała pierwszych wyprysków na twarzy. Była już u lekarza i ten polecił jej zakup w aptece dermokosmetyku Cetaphil MD Dermoprotektor Balsam do twarzy i ciała. Smaruje się nim codziennie, rano i wieczorem i jestzadowlona,bo wdzi że skutecznie działa. Buzia nie wygląda źle, wypryski są bledsze i jest ich zdecydowanie mniej.Myślę, że o wiele lepiej zniesie czas dojrzewania z trądzikiem, niż ja za takich czasów :p aż jej zazdroszczę :P bo ja mialam pozostałości w postaci blizn. :)

kalina80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2018, 10:51

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

10 lip 2018, 10:58

Dziewczyny, a u mnie sprawdziło się sevolium, jest super jeśli ktoś szuka coś naturalnego i nawilżającego twarz. Na efekty czeka się nie długo, bo już po pierwszym tygodniu zaczęły mi ginąć krostki na czole i z dnia na dzień było lepiej. Teraz smaruje sobie tylko profilaktycznie wieczorem i po trądziku ani śladu.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: kosmetyki do cery trądzikowej

30 lip 2018, 13:30

Peeling do ciała Thalasso - Hildegard Braukmann ma u siebie coś takiego.
Górna półka jakościowa, naprawdę widać efekty stosowania.
Nad fajną zmianą zawsze trzeba popracować. Z dnia na dzień cudów nie będzie.
Ale z czasem poprawa powinna być realna.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość