KarolinA07
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:03

Re: Wyciskarka do soków

26 lip 2016, 10:09

Ja mam od bardzo dawna wyciskarkę marki Kuvings. Dla Mnie jest to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia AGD. Co do modeli i rodzajów wyciskarek, to powiem tak:
Mam sporo znajomych, którzy posiadają wyciskarki. Spora grupa z nich wydała na wyciskarkę kwotę nie większą niż 300 zł. Moja jest dużo droższa i często pojawiał się argument ' na pewno nie jest lepsza'. Tylko że ja swoja używam 8 lat. a inni robili 'generalny remont' już po 2 latach.
Dlatego w przypadku wyciskarek, lepiej jest kupić od razu coś dobrego niż oszczędzać, gdyż później to kończy się dodatkowym wydatkowaniem.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2016, 11:26 przez KarolinA07, łącznie zmieniany 1 raz.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Wyciskarka do soków

26 lip 2016, 12:37

A to ja już sama nie wiem. Zastanawiam się, czy kupić sokowirówkę, czy jednak wyciskarkę.

KarolinA07
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:03

Re: Wyciskarka do soków

06 wrz 2016, 10:37

Sokowirówka a wyciskarka do soków, to dwa, zdecydowanie różne urządzenia. Zgadzam się, że wyciskarka jest sporo droższa. Jednak nie ma co ukrywać,. że materiał w postaci soku, jest na zdecydowanie wyższym poziomie niż ten z sokowirówki.
Co do wyciskarek, to jak pisałam wcześniej, mam model, który jest drogi, ale za to wykonuje soki najwyższej jakości. Można oczywiście zainwestować w coś tańszego, ale wówczas trzeba się liczyć, że będzie się pozyskiwało sok tylko z niektórych produktów a nie ze wszystkich takich jak zioła czy orzechy.

Kalihali
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 wrz 2016, 08:27

Re: Wyciskarka do soków

07 wrz 2016, 08:37

Oczywiście, że wyciskarka jest bardziej praktyczna.
Faktem jest też, że wyciskarki są dużo droższe. Z tym, że jak ktoś pije dużo soku, to bankowo szybko się zwróci.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Wyciskarka do soków

23 wrz 2016, 17:29

Ja ostatnio bardzo polubiłam świeżo wyciskane soki. Do tej pory miałam taką tanią sokowirówkę z marketu ale bardzo denerwowało mnie krojenie warzyw i owoców zanim będę mogła je wycisnąć. Teraz kupiłam sobie tą wyciskarkę:http://www.wyciskarki.eu/ i jestem super zadowolona. Można wrzucać całe warzywa i owoce, świetnie wyciska soki, po wirowaniu produkty są suche na wiór :)

Brit
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 sty 2016, 00:00

Re: Wyciskarka do soków

25 wrz 2016, 09:17

Ja też mam wyciskarkę. Wahałam się co wybrać głownie przez ceny bo sokowirówka tańsza. W końcu na electro.pl trafiłam na fajną cene wyciskarki i zamówiłam. Z tego co patrzyłam ceny dalej są fajne więc watro zainwestować

kasia2016
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:02

Re: Wyciskarka do soków

06 paź 2016, 16:07

dziewczyny jest sprawa! szukam fajnego prezentu na parapetówkę - przyjaciolka wkrecila sie ostatnio w zdrowy styl zycia i te sprawy wiec stanelo na wyciskarce. tylko mam naprawde problem z wyborem - widzialam u znajomej super ladny sprzet, taki zielony z listkiem itp. zdaje się, że evergreen? kojarzycie taką firmę?
dowiedzialam sie ze nie trzeba miec mgr inż zeby to obsluzyc, a mycie zalatwi zmywarka, wiec wydaje się że dobra sprawa. macie jakieś rady i opinie co do tego sprzetu? :))

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: Wyciskarka do soków

17 paź 2016, 23:00

A to ja już sama nie wiem. Zastanawiam się, czy kupić sokowirówkę, czy jednak wyciskarkę.
zdecydoawnie lepiej wyciskarkę, taką wolnoobrotową, soki sa dużo lepsze i zdrowsze, bo mają więcej witamin, i są bogatsze w błonnik
. Teraz kupiłam sobie tą wyciskarkę:[url]http://)
tam oferowana jest tylko jedna marka, i to w horrendalnej cenie, nie warto tyle za nie placic, nie sa tego warte
macie jakieś rady i opinie co do tego sprzetu? :))
tak, mało znana marka, dziwna cena, i tylko tyle ze jest kolorowa i moze ladna, ale czy to wlasnie jest najwazniejsze, nie sadze, radzilabym popatrzec na cos bardziej profesjonalnego

kasia2016
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 06 paź 2016, 16:02

Re: Wyciskarka do soków

19 paź 2016, 14:31

macie jakieś rady i opinie co do tego sprzetu? :))
tak, mało znana marka, i tylko tyle ze jest kolorowa i moze ladna, ale czy to wlasnie jest najwazniejsze, nie sadze, radzilabym popatrzec na cos bardziej profesjonalnego

to ze sprzet dobrze wyglada, oznacza ze jest nieprofesjonalny? model, ktory wybralam jest naprawde solidny. kupilam i nie zaluje

Awatar użytkownika
mojani91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 23 paź 2016, 19:42

Re: Wyciskarka do soków

23 paź 2016, 21:22

Zależy do czego potrzebujesz. Jeśli chcesz codziennie robić sobie świeże soki, lepszy będzie dobry blender - łatwiej go umyć i sok będzie zawierał też skórki owoców.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość