hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Aranżacja wnętrz

14 lip 2016, 13:28

Waszym zdaniem warto wynająć kogoś do aranżacji wnętrz w domu, mieszkaniu, firmie, itp.? Czy może lepiej zająć się tym samodzielnie?

nataliaa873
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 14:23

Re: Aranżacja wnętrz

15 lip 2016, 11:12

Mając pieniądze lepiej zlecić to komuś - efekty będą lepsze. Mnie akurat nie stać, więc wnętrza w swoim mieszkaniu urządzałam sama.

marys
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2016, 11:14

Re: Aranżacja wnętrz

15 lip 2016, 11:15

oj zdecydowanie tak, nie każdy z nas ma dobry gust a przynajmniej wydaje nam sie że mamy. Jak kogoś zatrudnisz lub dasz zlecenie do wykonania aranżacji wnętrz np takiej firmie http://www.dekorus.waw.pl/pl/projektowanie,12,1.lhtm to będziesz mieć fachowo zrobiony projekt i wykonastwo.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Aranżacja wnętrz

17 lip 2016, 12:26

Ja kocham urządzać i aranżować wnętrza. Sprawia mi to ogromną przyjemność i satysfakcję. Nikomu nigdy tego nie zlecam bo po co, skoro sama mogę znaleźć wiele ciekawych inspiracji i pomysłów. Czasem jeden, maleńki szczegół może bardzo wiele zmienić. Dla przykładu, szukałam wieszaka na ubrania do przedpokoju i znalazłam w sieci bardzo fajny, elegancki i bardzo solidny wieszak który diametralnie zmienił charakter przedpokoju.

Awatar użytkownika
maiii9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lip 2016, 13:12

Re: Aranżacja wnętrz

17 lip 2016, 16:14

A macie doświadczenie w aranżacji pokoju młodzieżowego? W sieci jest tyle różnych ofert, że bardzo ciężko jest się na coś zdecydować... Znalazłam coś np. tutaj https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-mlodziezowe/ Mieliście z nimi już jakąś styczność?

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Aranżacja wnętrz

18 lip 2016, 09:44

Poszukaj inspiracji w sieci. Można się na nich wzorować.

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: Aranżacja wnętrz

26 lip 2016, 18:24

Pewnie, że warto :) U nas przy urządzaniu bardzo pomogła pani architekt z 4-style. Wiedzieliśmy wstępnie, co chcemy, ale nie łączyło się nam to nijak w spójną całość. Chaos uniemożliwiał nam podjęcie najprostszej decyzji. Dopiero konsultacja z architektem i przygotowanie wizualizacji pomogły nam ruszyć z miejsca :) Efekt jest super, wszystko wygląda pięknie, tak jak chcieliśmy, a przy tym wnętrza są urządzone są naprawdę funkcjonalnie, przemyślane pod kątem naszych zwyczajów i potrzeb :) Każdemu polecam!

rebeeka091
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 sie 2016, 10:43

Re: Aranżacja wnętrz

23 wrz 2016, 12:02

Jeśli rozważacie aranżacją wnętrz w domu, czy mieszkaniu i nie wiecie na jaki styl się zdecydować, to polecam nowoczesny i skandynawski. Co do tego, czy zająć się aranżacją domu/mieszkania samodzielne, czy z pomocą fachowca, to moim zdaniem lepiej zająć się tym samodzielnie, natomiast przy aranżacji wnętrz w firmie warto rozważyć zwrócenie się z pomocą do profesjonalisty - w W-wie sprawdźcie ich http://370studio.pl mają bogate portfolio.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Aranżacja wnętrz

24 wrz 2016, 21:19

Ja z kolei polecam biuro projektowe http://www.3xel.pl. Ceny mają bardzo przystępne a ich projekty są naprawdę ciekawe ale też oryginalne i nowoczesne. Jeden z moich ulubionych projektów to ten na mieszkanie 50mkw. Stylowy i bardzo przestronny pokój główny połączony z aneksem kuchennym i jadalnią, skórzana kanapa i różne kolory ścian wyglądają naprawdę świetnie.

agentka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:44

Re: Aranżacja wnętrz

28 wrz 2016, 09:14

A ja polecam zapoznać się z ofertą tego sklepu z tapetami: tapetuj.pl/category/tapety-do-pokoju mają naprawdę szeroki wybór i raczej każdy znajdzie tam coś dla siebie i swojego wnętrza.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość