semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Samoobrona kursy

28 kwie 2016, 16:16

Samo posiadanie broni chyba nie jest złe, przynajmniej Ja nie widzę nic złego w tym. Mąż póki co chce zwykłą wiatrówkę ale mówił coś, ze za jakiś czas chciałby wyrobić sobie pozwolenie.
Warunkiem są chyba takie szafy na broń myśliwską.

Awatar użytkownika
busola
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 10 maja 2016, 15:09

Re: Samoobrona kursy

10 maja 2016, 15:15

ja też jestem zwolenniczką gazu, ale noszenie go w torebce jest trochę ryzykowne - nie zawsze widzi się podejrzanego typa z daleka, czasem ktoś się zakradnie niepostrzeżenie i nic nam po gazie, wtedy właśnie przydałaby się znajomość samoobrony

olka991
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2016, 07:48

Re: Samoobrona kursy

27 lip 2016, 21:03

ja chodze na kurs samoobrony już od jakiegoś czasu. Ostatnio myślę o broni ale najpierw muszę zdobyć pozwolenie.
przeglądałam oferty broni palnej i trafiłam też na sklep z preparatami do czyszczenia i konserwacji jej - Pro Tech guns - http://protechguns.com/ Mają szeroką ofertę i przystępne ceny. Któraś z was ma broń?

Awatar użytkownika
ojenka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 kwie 2015, 12:30

Re: Samoobrona kursy

17 sie 2016, 14:04

przecież nie będziecie ze sobą broni nosić codziennie? trochę to niebezpieczne, bo mimo wszystko może wypalić w najmniej oczekiwanym momencie... a napastnik może was i tak zaskoczyć i nie zdążycie jej wyjąć, więc samoobronę warto znać

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Samoobrona kursy

25 wrz 2016, 21:55

Też jestem za kursem samoobrony. Myślę nawet o wyrobieniu pozwolenia na broń. Myślę, że to podniosłoby moje poczucie bezpieczeństwa. Ostatnio na ProTechGuns - http://protechguns.com/produkty/ znalazłam srodki do czyszczenia broni. Wybór jest bardzo duży i chyba zamówię tam kilka preparatów jak już uda mi się wyrobić pozwolenie i kupić broń. A wy co sądzicie na ten temat?

Kita12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 paź 2016, 10:51

Re: Samoobrona kursy

10 sie 2017, 22:12

Kurs samoobrony zawsze się przyda kobiecie, dobrze jest też nosić gaz pieprzowy przy sobie, to jest skuteczna broń.
Masz rację, ale też warto wiedzieć jaki gaz kupić i na pewno nie w byle jakim sklepie. Ja mam taki mały w postaci breloka od mace i póki co nie miała okazji użyć
Też jestem za kursem samoobrony. Myślę nawet o wyrobieniu pozwolenia na broń. Myślę, że to podniosłoby moje poczucie bezpieczeństwa. Ostatnio na ProTechGuns - http://protechguns.com/produkty/ znalazłam srodki do czyszczenia broni. Wybór jest bardzo duży i chyba zamówię tam kilka preparatów jak już uda mi się wyrobić pozwolenie i kupić broń. A wy co sądzicie na ten temat?
Z tym pozwoleniem to nie będzie tak łatwo.
Nie lepiej kupić coś czym nie zrobisz krzywdy (co moze się dla ciebie też zle skończyć), a skutecznie odstraszysz napastnika?
Są pistolety na kule gumowe/piperzowe. Na pewno w militaria.pl masz taki za 700zł Combat Walther. WIem, bo bratu mojego faceta kupiliśmy go na prezent urodzinowy.

Wróć do „Starsze dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości