Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

11 lip 2016, 13:08

No faktycznie kilka porad się stąd przyda :)

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

26 lip 2016, 13:52

Mogę Wam polecić fajny sklep, gdzie można kupić dodatki do domu - http://behome.pl - mają przeróżne rzeczy, także meble, które ozdobią wnętrze :) Ja kupiłam tam sobie wazony, koc, poduchy, gazetnik i stojak na wino, a jeszcze kilka innych rzeczy mam na oku... :)

mysza81
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 cze 2016, 12:56

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

20 wrz 2016, 10:12

Myślę, że podstawa to meble. Ładne, estetyczne, stylowe. To na nich powinna bazować cała aranżacja. Tutaj https://www.promyk-meble.pl/?pl_mebloscianki,21 masz na przykład fajne meblościanki. Dopasuj do tego stół, kanapę, oświetlenie i aranżacja gotowa.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

20 wrz 2016, 15:19

Zgadzam się z poprzedniczką, meble potrafią całkowicie odmienić wnętrze. Do mebli musi być też odpowiednio dobrana kolorystyka. Ja na przykład mam czarno-biały salon (tak mi doradziła znajoma projektantka) i cały czas dokupuję do niego różne drobiazgi typu figurki, wazony itd. A ostatnio znalazłam taką śliczną ławę na http://ware-house.pl/lawa-szklana-tamar ... almar.html i nie mogłam się powstrzymać :) Pięknie komponuje się z resztą mebli w salonie.

mika1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 29 paź 2015, 17:15

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

28 wrz 2016, 12:37

Jesteśmy przed remontem i zastanawiamy się czy nie zrobić otwartej kuchni na salon. Jakie jest wasze zdanie. napatrzyliśmy się na fotki i spodobało nam się to rozwiązanie.

Awatar użytkownika
joowita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 18:22

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

28 wrz 2016, 20:50

Niewłaściwe ustawienie mebli, jak i nieodpowiedni rodzaj mebli w stosunku do potrzeb domowników, nieuporządkowane przedmioty, nudna lub zbyt jaskrawa kolorystyka ścian w salonie mogą być nawet źródłem rozdrażnienia i poirytowania. Niewłaściwa aranżacja salonu może nas podświadomie denerwować. Zahaczanie o meble w czasie przechodzenia, brak wygodnego miejsca do spożycia posiłku czy zalegające na podłodze książki, dokumenty itp., mogą być pierwszą oznaką potrzeby zmian. Każdy chyba przyzna, że w ładnej, uporządkowanej i dobrze rozplanowanej przestrzeni lepiej się odpoczywa i relaksuje. W takim salonie chętniej spędzamy czas i zapraszamy przyjaciół i znajomych.

Agaciak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:36

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

29 wrz 2016, 08:54

Niedługo planuje kupić mieszkanie i też ciągle myślę o dekorowaniu :) Chyba jednak poproszę dekoratora o pomoc, żeby mieszkanie było nie tylko ładne, ale też praktyczne :)

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

11 sty 2017, 20:52

Fajne inspiracje na salon możecie znaleźć tutaj - http://superwnetrza.pl/category/wnetrza/salon/ Ja bardzo lubie tę stronkę, bo dużo ciekawych zdjęć wrzucają :)

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

28 mar 2017, 03:14

Może warto pomyśleć nad aranżacją u boku projektanta? Orientujecie się w tej branży i wiecie, kto jest sprawdzony? Ja trochę w tym posiedziałam i na pewno mogłabym zaproponować biuro studio HLD z Wawy, ale poza Wawą też ogarniają projekty. Wszystko jest napisane dokładnie na ich stronie.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Aranżacja salonu na co zwrócić uwagę?

20 kwie 2017, 14:36

Witaj, ja osobiście zwróciłabym uwagę na przestrzenność i detale. Lubię przestrzenie dopracowane do ostatniego detala, jak i zarówno przestrzenne, w których mam wszystko intuicyjnie poukładane od A do Z. Z pomocą mi przyszła firma www.woprojekt.pl, która wg. mnie w konkurencyjnej cenie wykonała mi projekt wnętrza, które bardzo mi przypadło do gustu. Warto zaglądnąć na stronę www i oglądnąć przykładowe projekty.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość