szpileczki
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 19 paź 2014, 16:56

Re: Dbacie o swojego pupila?

18 sie 2016, 14:26

Ja otaczam mojego kota czcią. W związku z tym jest troszkę rozpuszczony :D.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Dbacie o swojego pupila?

19 sie 2016, 12:50

Skoro już się zdecydowałam na pupila w domu to pewnie,ze o niego dbam :) Zaczynając od doboru odpowiedniej karmy -u Nas padło na Iams kończąc na codziennych spacerach aby psiak mógł się porządnie wybiegać :)Do tego pielęgnacja sierści bo mamy goldena oraz regularne wizyty u weta.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Dbacie o swojego pupila?

23 sie 2016, 13:24

ja nie wiem jak mogłabym nie dbać o moje futrzaste dzieciaczki :)

Awatar użytkownika
joowita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 18:22

Re: Dbacie o swojego pupila?

28 wrz 2016, 20:52

Spacery pół godzinne 4 razy dziennie :) Musisz kupić smycz, obroże, kaganiec (najlepiej kupić, jak idziesz potem z nim do szczepienia) miski do picia i jedzenia, karmy, zabawki, szampon do mycia pieska, kojec . Musisz poświęcać mu dużo czasu, zwłaszcza ,że teraz szkoła, i może czuć się opuszczony . Jeśli chodzi o karmy , to najlepiej karmy weterynaryjne , Eukanuba, Roya'l . Kupuj mu też specjalne kości do czyszczenia zębów np. z pedigree . Pamiętaj ,że piesek też musi pobiegać po podwórku bez smyczy. Najlepiej załóż mu kaganiec, i idźcie na jakąś łąkę, daleko od drogi, i tam go spuść, żeby sobie pobiegał :)

malinkakatarinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2017, 23:09

Re: Dbacie o swojego pupila?

21 gru 2017, 23:19

Mój pies nie chciał jeść ŻADNEJ karmy! Poważnie! Nie miałam pojęcia jak temu zaradzić. Próbowałam podawać karmy chyba wszystkich marek, z każdej półki cenowej. Jakiś czas temu całkiem przypadkowo natknęłam się na PETVITĘ i to był strzał w dziesiątkę!
Pierwszy raz w życiu widziałam mojego psa jedzącego karmę suchą z takim apetytem. Karma jest bezzbożowa i ma sporo mięsa, bo jakieś 60%. Przy zakupie kolejnego worka zakupiłam mokre karmy petvity! Polecam w 100% !!! Jak najbardziej cena odpowiada jakości !

napolanka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2016, 18:53

Re: Dbacie o swojego pupila?

29 sty 2018, 04:12

Oczywiście, że tak ;) Moje małe zoo ma wszystko co potrzeba :) A zaopatruję się w różnych sklepach internetowych - w zależności od ceny i kosztów przesyłki.

Kasiunia85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 10 paź 2018, 11:27

Re: Dbacie o swojego pupila?

16 lis 2018, 13:42

Ja uwielbiam ubierać i przebierać mojego pieska i regularnie kupuję dla niej ubranka, sukieneczki w sklepie internetowym
Aperia. W sklepie znajdziemy również ciekawe legowiska dla pupili o różnej wielkości.

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Dbacie o swojego pupila?

28 kwie 2019, 16:16

Ja właśnie zamówiłam z tego sklepu Aperia dwa legowiska dla psa - jedno do domu a drugie do biura :) Tak tak do biura :) psa zabieram do pracy bo rozniósł by mi mieszkanie :)

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Dbacie o swojego pupila?

25 lut 2022, 10:27

jakie mokre karmy dla psów polecacie?

vandaiba
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 11 sty 2018, 12:38

Re: Dbacie o swojego pupila?

27 lut 2022, 22:17

mój pies polubil karmę animal island, bardzo lubi wersję z jeleniem i ziemniakami, robię wlasnie drugie zamówienie na allegro. W składzie ich karmy maja bardzo dużą zawartość mięsa, nie mają żadnych sztucznych dodatków, barwników

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość