Bulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2016, 15:59

Re: Jak dbać o twarz?

21 cze 2016, 16:10

Używam najdelikatniejszych kosmetyków, ponieważ wiem, że tylko one mi nie zaszkodzą. Warto używać produktów bez zapachu, bo takie mocno pachnące mogą wywoływać odczyny alergiczne. Nie warto ryzykować brzydką, napuchniętą buzią!

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Jak dbać o twarz?

07 lip 2016, 03:12

A robiłyście kiedyś masaż twarzy? Ja widziałam taką ofertę w tej klinice http://klinikaessence.pl i chciałabym spróbować. Podobno taki masaż ujędrnia skórę. Słyszałyście coś o nim?

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak dbać o twarz?

07 lip 2016, 09:47

Pielęgnacja skóry twarzy jest złożonym procesem,na który składa się kilka czynników,w tym to jakich kosmetyków używamy. Tutaj polecam postawić na te w 100% naturalne oparte na kolagenie,które skutecznie ujędrnią skóre i nadadzą jej kolorytu.

Dytka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 23 kwie 2012, 09:59

Re: Jak dbać o twarz?

20 wrz 2016, 19:16

Warto na pewno oczyszczać :) sama się zastanawiam nad czymś takim: http://allegro.pl/dermatools-lyzeczki-u ... 36039.html podobno działa cuda :) sama jeszcze nie stosowałam, ale od kilku znajomych słyszałam, że warto.

marcys33
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 21 lip 2014, 12:19

Re: Jak dbać o twarz?

28 wrz 2016, 21:47

dobre oczyszczanie kłopotliwej cery to podstawa, wszelkie peelingi, oczyszczanie porów (dla początkujących radzę zapoznać się z małą instrukcją https://drive.google.com/file/d/0ByV72K ... dMZ2c/view bo jest bardzo przydatna), matowienie cery i nawodnienie skóry!

Agaciak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 29 wrz 2016, 08:36

Re: Jak dbać o twarz?

29 wrz 2016, 08:48

Ja niestety mam problem z cerą, więc w łazience mam kilka preparatów, ale o dziwo żaden z przeznaczeniem do cery trądzikowej. Używam dermokosmetyków i kosmetyków naturalnych do cery wrażliwej. Standardowa pielęgnacja: tonik i krem na dzień; potem używam mydła z czarnych oliwek albo pasty peelingującej, na noc mam krem z kwasem migdałowym i tyle. Co jakiś czas zmieniam kosmetyki i staram się raczej wybierać polskich producentów, co by wspierać gospodarkę :)

arakki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2015, 14:54

Re: Jak dbać o twarz?

07 paź 2016, 09:31

Ja uzywam naturalnych kosmetykow, znajdziesz je w roznych drogeriach. Sa najlepsze, a juz na pewno o niebo lepsze od tych nafaszerowanych chemia. Robie tez rozne maseczki do twarzy np z jogurtu, kawy i platkow owsianych, czasem dodaje miod/cytryne. Polecam i pozdrawiam :)

cera
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 19 sty 2016, 20:53

Re: Jak dbać o twarz?

10 paź 2016, 15:32

Najlepiej stosować kosmetyki z jednej linii. Oczyszczanie i nawilżanie twarzy to dwa etapy o których nie można zapomnieć. Polecam kosmetyki hipoalergiczne LV Polska. Idealne do codziennej pielęgnacji twarzy - delikatne, bez barwników, bez substancji zapachowych.

madzia91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2016, 11:04

Re: Jak dbać o twarz?

11 paź 2016, 12:08

Podstawową zasadą dbania o skórę twarzy jest jej odpowiedni nawilżenie oraz stosowanie kremów z odpowiednim filtrem, które będą chronić naszą skórę. Nieodłącznym elementem jest również codzienne oczyszczanie twarzy z makijażu przy użyciu toniku lub płynu micelarnego. Oczyszczanie przy pomocy żelu i jakiś krem na noc mocno nawilżający.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak dbać o twarz?

12 paź 2016, 09:59

Zgadzam się z powyższą opinią absolutnie kluczowe znaczenie podczas pielęgnacji skóry twarzy jest jej odpowiednie nawilżenie i co za tym idzie stosowanie dobrych, skutecznych kosmetyków, ja polecam te które zawierają naturalny kolagen, dodatkowo przywracający koloryt skóry.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość