Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

serwis telefonu applea

30 wrz 2016, 00:06

hej, mam problem ze zlokalizowaniem serwisu apple. czy ispot to to samo co np Espo w Warszawie? Czym się różni naprawa w jednym a drugim punkcie? mój sprzęt przestał działać i chcę go szybko naprawić i nie wiem jak własciwie teraz z tym postąpić/

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: serwis telefonu applea

02 paź 2016, 00:53

iSpot nie naprawia tylko sprzedaje produkty Apple. Espo natomiast to serwis czyli naprawianie tych produktów i jeśli szukasz miejsca z przeszkoloną przez apple ekipą, to właśnie tam powinieneś zanieść zepsuty telefon czy komputer.

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: serwis telefonu applea

02 paź 2016, 22:28

PowinNAM ;) jeśli już. Ok, a czy takie miejsce, skoro oferuje i osobiste dostarczenie, i wysyłkowe, pobiera opłaty za wysyłkę? Naprawa i tak pociągnie za sobą koszty bo sprzęt nie posiada już gwarancji więc nie chciałabym jeszcze dwukrotnie płacić za kuriera, najwyżej znalazłabym coś innego.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: serwis telefonu applea

04 paź 2016, 04:33

Nie sądzę, żeby gdziekolwiek nie liczyli za dostarczenie, bo i ja też wysyłałam na swój koszt. Jeśli znajdziesz takie miejsce w którym jednak za ten dowóz nie zapłacisz, to gwarantuje że stać ich na to bo ich cennik to gigantyczna marża :) zresztą, za inpost ile zapłacisz, dychę za przesyłkę? To chyba niezbyt wygórowana cena.

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: serwis telefonu applea

05 paź 2016, 19:53

Ooooo sama swoje oba telefony zawiozłam do Espo jakiś już czas temu. I wszystko było pozytywnie, telefony żyły jeszcze dłuuuugo :) Nawet moja mama mieszka na mazurach i jak miała problem z telefonem to też wysyłała do nich :ico_haha_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość