mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Wakacje z maluchem

16 sie 2016, 22:06

My ciągle podrózujemy z dziećmi i nie możemy narzekać. Wszystko zależy do dobrej organizacji :)
Ostatnio byliśmy cała rodzinką w Gdyni - pociągiem i było wyjątkowo spokojnie. \
Teraz znalazłam hotel logos zakopane i namawiam męża na wyjazd w góry. To znacznie dłuższa podróż niż nad morze ale myślę, że tym razem też będzie spokojnie.

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Wakacje z maluchem

17 sie 2016, 11:51

Według mnie dzieci idealnie będą się bawić nad morzem. Dużo piachu, woda i bezpieczna okolica. :) Myślę, że wędrówki po lesie w poszukiwaniu przygód, grzybów i borówek też im się spodoba :)

Tomira
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 03 maja 2016, 12:48

Re: Wakacje z maluchem

17 sie 2016, 14:22

Właśnie wróciłam z wakacji. Nasze maluchy są zachwycone. Wybraliśmy się nad jezioro. Dokładnie do tego hotelu http://jachranka.pl
Ceny korzystne, jedzenie pyszne, pokoje przytulne. Jeśli chodzi o okolice to na turystów czeka wiele atrakcji. Możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego w porcie oraz rowerów. W pobliżu park linowy. Polecam.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Wakacje z maluchem

18 sie 2016, 10:31

Jeśli miejsce jest przyjazne dzieciom można naprawdę spędzić fajnie urlop, warto też pamiętać przy podróżowaniu z dzieckiem o najpotrzebniejszych lekach i środkach, dicopeg, plastry, coś na biegunkę i alergię oraz środki przeciwgorączkowe dobrze mieć przy sobie.

Majcia555
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 14 cze 2016, 23:13

Re: Wakacje z maluchem

18 sie 2016, 20:54

Ja znalazłam dzisiaj fajne wczasy dla mam z dzieckiem organizowane przez Primaverę. Jest to tygodniowy pobyt nad morzem, wypoczynek połączony z ćwiczeniami i zabawami z dzieckiem. Same zobaczcie: http://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie ... wnych-mam/. Codziennie 3 treningi mające na celu przywrócić formę mamy po porodzie, do tego zabiegi ujędrniające ciało a nawet specjalny pakiet dla tatusiów. Myślę, że jest to całkiem niezły pomysł na pierwsze wczasy dla maluszka :) Są też fajne animacje i mini przedszkole dla dziecka!

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Wakacje z maluchem

22 sie 2016, 14:58

A my wybieramy się w góry na tydzień i liczymy na to, że będzie dobra pogoda. Nocleg mamy w Hotelu Złoty Groń w górach hotelzlotygron.pl/. Znajduje się on na samym szczycie, mam nadzieję, że zobaczę z okien piękną panoramę gór.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Wakacje z maluchem

02 wrz 2016, 13:35

Na taki wyjazd trzeba się zawsze dobrze przygotować, miejsce przystosowane dla dzieci jest ważne ale i apteczka podręczna dla dzieci też się bardzo przydaje http://vitispharma.pl/aktualnosci-szcze ... oba-zabrac

Brit
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 21 sty 2016, 00:00

Re: Wakacje z maluchem

19 wrz 2016, 15:09

A macie jakieś osobne apteczki na wyjazdy z dziećmi? Ja zawsze pakuje wszystko w biegu. Jutro jedziemy na opóźniony urlop i boje się że czegoś nie wezmę. Mam już czopki na gorączke spakowane, wodę morską na wypadek kataru i Dicotuss na kaszel. Spakowałam plasterki i wodę utlenioną i nie wiem co dalej.. Dodam że synek ma 2 latka..

Awatar użytkownika
mamuśka991
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 29 wrz 2011, 19:53

Re: Wakacje z maluchem

03 paź 2016, 08:44

Ja też zawsze zabieram podstawowe leki ze sobą, wolę je mieć pod ręką jeśli coś się wydarzy, do tej Twojej może dorzuciłabym jeszcze dicopeg na zaparcia i coś na biegunkę.

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: Wakacje z maluchem

15 lut 2017, 13:21

Ja jak wyjeżdżam z dzieckiem to zawsze patrzę, czy w pobliżu są place zabaw. Odkąd u nas powstał plac zabaw z http://budzet-obywatelski.pl/ to Asia tylko by chodziła na place zabaw.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość