moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

gabinet Coco-time prosze o jakies opinie

17 sie 2016, 19:05

Prosze o opinie na temat tego salonu, jest we Wroclawiu :) dostalam voucher na zabieg od siostry, nie spodziewalam sie takiego prezentu :P a mam fizia na punkcie swojej cery i nie chce, zeby ktos mi zrobil jakies magiczne zabiegi, po ktorych moze cos mi na twarzy wyskoczy... przezorny zawsze ubezpieczony :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: gabinet Coco-time prosze o jakies opinie

18 sie 2016, 11:58

jak sie boisz zabiegu na twarz to wybierz sobie zabieg na cialo, zrob sobie paznokcie albo idź na masaz :-) chociaz nie wiem skad te obawy, bo i ja i moje kolezanki regularnie korzystamy z oferty Coco-time i jestesmy zadowolone. jakbym taki voucher dostala to bym skakala z radosci :-D

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: gabinet Coco-time prosze o jakies opinie

18 sie 2016, 14:37

No dokladnie, jakis masaż sobie zafunduj czy hybrydy. albo wpisz w gogle, moze gdzies sa opinie o tym salonie ;) sama chetnie bym sie wybrala na jakis zabieg :-)

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: gabinet Coco-time prosze o jakies opinie

18 sie 2016, 20:03

dzieki @antonina90 za opinię :) macie racje, teraz wyczytalam sporo fajnych opinii na stronach wizytowkowych :) pojde na jakis zabieg nawilzajacy twarzy :)

marysia8383
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 19 kwie 2014, 09:42

Re: gabinet Coco-time prosze o jakies opinie

04 paź 2016, 10:46

Ja z osobistego punktu polecam. Peeling chemiczny na usuwanie przebarwień w Coco-time wykonują ekstra. Wszystko profesjonalnie z podejściem odpowiednim do klienta. Zawsze możesz iść do nich, aby wszystko Ci wyjaśnili jak to wygląda na czym polega i w ten sposób będziesz pewniejsza swojego wyboru.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: gabinet Coco-time prosze o jakies opinie

06 paź 2016, 14:30

Ja zaś tam wykonywałam manicure hybrydowe i super został wykonany trzymał mi się ponad 3 tygodnie. Wszystko profesjonalnie wykonane i do tego z wzorkami. Następnym razem myślę skorzystać jeszcze z jakiegoś zabiegu na dłonie, bo są coraz bardziej zniszczone. A jednak dłonie zdradzają wiek.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość