danutella42
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2016, 09:34

Olejowanie włosów dla każdego?

07 sie 2016, 09:38

Chciałabym Wam polecić zabieg, jakim jest olejowanie włosów i tutaj można wszystko o nim przeczytać. Do jego wykonania potrzebny jest tylko odpowiedni rodzaj olejku, który dobiera się do rodzaju włosów. Polecam. Ja już robiłam i jestem zadowolona z efektów. Co o ty sądzicie?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

08 sie 2016, 10:46

Wątpię, żeby to było dobre na każdy rodzaj włosów.

Awatar użytkownika
Olika
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 08 sie 2016, 09:10

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

08 sie 2016, 11:14

Wątpię, żeby to było dobre na każdy rodzaj włosów.
Myślę, że olejowanie sprawdzi się u każdego, jednak odpowiednim olejem i techniką - wiadomo, że osoby z przetłuszczającymi się włosami nie powinny nakładać oleju od nasady włosa i powinny zrezygnować z mocno natłuszczających olejów :)

liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

08 sie 2016, 23:02

Dobór olejku pod swoje włosy to podstawa - jeśli się olejuje odpowiednim olejem to na pewno zadziała na plus na każde włosy. Na http://www.wygladajpieknie.pl/ dowiedziałam się jakie oleje będą odpowiednie na moje włosy, u mnie się to sprawdziło. Włosy po kilku zabiegach wyglądają o wiele lepiej.

sylwuunia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2013, 21:45

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

14 sie 2016, 13:02

Codziennie używam olejków do włosów, bardzo lubie arganowy Venity, idealnie poprawia wygląd włosów. Ale miałam tez kiedyś Olejek Macadamia i Jojoba - tez bardzo fajne, na pewno do nich wróce.

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

19 sie 2016, 11:43

olejowanie jest dla kazdego tylko trzeba dobrac odpowiedni olej, w zaleznosci od porowatosci wlosa :) ja uzywam arganowego z INOARu i bardzo ladnie wygladza, nawilża. chociaz nawet jak naloze na końcowki to i tak jest efekt- nie rozdwajają sie ;)

Maria00
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2016, 20:11

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

03 paź 2016, 08:48

Osobiście polecam olej kokosowy do olejowania włosów a nawet do wcierania w skórę jako balsam, pięknie pachnie kokosem (no chyba, że ktoś nie lubi tego zapachu) Nakładam olej na włosy okrywam ręcznikiem i czasem foliówką aby było ciepło na kilkadziesiąt minut a później normalnie myje. :ico_oczko:

madzia91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2016, 11:04

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

11 paź 2016, 12:05

Olejowanie na pewno sprawdzi się przy suchych i zniszczonych końcówkach włosów. Rodzaj używanego olejku powinien zależeć od typu włosów oraz ich struktury. Osobiście polecam olej kokosowy oraz olejek arganowy na zniszczone końcówki po 2 tygodniach widać znaczną poprawę.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

12 paź 2016, 10:02

Moim zdaniem taki zabieg jak olejowanie włosów na pewno nie zaszkodzi, a może tylko pomóc odbudować zniszczone końcówki i poprawić ich objętość czy przywrócić blask. Tego typu zabieg możemy wykonać również samodzielnie po przez systematyczne nakładanie olejku arganowego jako odżywki.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Olejowanie włosów dla każdego?

18 sty 2017, 10:48

To nie wymaga żadnych cudów, tylko solidnych kosmetyków i odpowiedniego działania. Całość macie ogarniętą tutaj - http://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1081

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość