kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Jak znaleźć dobrego fryzjera?

13 wrz 2016, 19:25

Oglądając programy telewizyjne o ratowaniu salonów fryzjerskich mam coraz większe obawy idąc po raz pierwszy do nieznanego mi salonu fryzjerskiego. Sporo podróżuje i to dla mnie żadna nowość, w wielu polskich miastach już miałam okazję się podcinać czy czesać. Jak szukać najlepszego salonu? czy fryzjer sokoła poznań jest ok? będę pod koniec września musiała się tam uczesać chciałabym uniknąć wpadki... :shock:

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

19 wrz 2016, 15:51

Kiedyś miałam "przyjemność" naciąć się na taki programowy salon i wierz mi, że wyłam chyba z tydzień po wyjściu z niego :ico_nerwusek: Długo nie wiedziałam do jakiego salonu się wybrać żeby znowu nie było bbubu aż w końcu przyjaciółka umówiła mnie do swojej fryzjerki w salon expert loreala. Od tamtej pory małam przyjemność być już w kliku ich salonach bo dość często jestem na wyjazdach służbowych. Tu masz mapkę z tymi salonami może akurat będzie gdzieś w twojej okolicy https://www.salonexpert.pl/ . Jak dla mnie odwiedziny u nich to czysta przyjemność a włosy aż same się proszą o powrót do nich :ico_brawa_01:

michalina84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 wrz 2016, 13:25

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

20 wrz 2016, 13:54

Znalezienie dobrego fryzjera nie jest wcale takie proste. Ja zanim znalazłam swoją fryzjerkę to byłam w wielu salonach droższych i tańszych. Jednak najczęściej kończyło się to płaczem (oczywiście w zaciszu domowym). Pewnego, pięknego razu nie spodziewając się za wiele, kupiłam groupona i poszłam do fryzjera. Chodzę do niej po dziś dzień i ufam jej na tyle, że mogę usiąść na fotelu i powiedzieć "rób co chcesz" :D

KochamZdrowie
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:06

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

29 wrz 2016, 13:51

Znalezienie dobrego fryzjera graniczy czasem z cudem, dlatego tym bardziej ciesze się, że mam swojego fachowca i wizjonera, który zawsze wie czego oczekuje i zna moje włosy na pamięć :)

ingrid
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2016, 16:25

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

29 wrz 2016, 14:25

Ja jak mam korzystać z salonu w nowym miejscu, to zawsze szukam w sieci poleceń. Ostatniego fryzjera znalazłam na www.opiniafirm.pl i skusiłam się na dobre oceny. Okazało się, że trafiłam na eksperta i wyszłam z boską fryzurą :) Akurat byłam wtedy na weselu na drugim końcu Polski, ale jakbym mogła, to odwiedzałabym tamten salon co miesiąc :)

bukmarza77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 22 lip 2015, 22:58

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

29 wrz 2016, 15:51

Ja też zawsze szukam poleceń. W sieci i od koleżanek. Ale czasem niestety trzeba zastosować metodę prób i błędów. Z drugiej strony włosy nie ręka, odrosną, więc tragedia jakaś straszna się nie dzieje :)

qrobertaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 03 paź 2016, 17:30

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

04 paź 2016, 18:20

Szczerze to ja nie mam problemu z fryzjerami, może przez to że nie jestem wymagająca i sama dbam o włosy, dla mnie nie ma różnicy w fryzjerach, wszyscy są dobrzy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

12 paź 2016, 09:53

A ja akurat rozumiem ten problem, ponieważ sama przez dłuższy okres czasu poszukiwałam dobrego fryzjera który trafiłby w moje oczekiwania oraz gust, nie szukałam rzemieślnika tylko prawdziwego artysty i to się udało :) Znalezienie odpowiedniego fryzjera to duża sztuka.

tokarolina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:59

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

14 paź 2016, 10:44

W moim miasteczku jest właściwie jeden sensowny, więc kolejki do niego są takie, że na głupie strzyżenie trzeba czekać kilka tygodni, a jakbym chciala się uczesać np. na wesele czy sylwestra to conajmniej pol roku wczesniej

OMichalina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 paź 2016, 13:56

Re: Jak znaleźć dobrego fryzjera?

15 paź 2016, 15:10

Nieznany salon zawsze będzie niewiadomą. Można szukać opinii w internecie lub wśród znajomych. Ewentualnie wybrać się najpierw na "rozeznanie". Już sam wygląd salonu sporo o nim mówi - czy jest czysto, jakich kosmetyków do włosów używają fryzjerzy, jak wyglądają sami pracownicy, jaka jest ich higiena pracy, jaki mają stosunek do klienta, jakim sprzętem dysponuje salon.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość