merlinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2016, 12:03

sposób na grzybice paznokci u nóg

13 paź 2016, 12:06

pisalam juz na innym forum ale se wiele nie dowiedzialam... mam wielki problem! pozegnalam lato wizytą na basenie i nabawilam sie chyba jakiejs grzybicy czy czegos. Strasznie mnie to denerwuje bo wygladam teraz jak bym o siebie nie dbała! mam paznokcie jak… nawet nie wiem kto :/ co mam zrobic? oczywiscie probowalam juz rozmajtych specyfikow bez receprty i jakies domowe sposoby tez ale chyba nie musze dodawac ze bez specjalnego efektu :/

Edyta11
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2016, 10:52

Re: sposób na grzybice paznokci u nóg

14 paź 2016, 12:48

ja slyszalam o sodzie oczyszczonej ale jak mowisz ze juz próbowalas domowych sposobów to chyba będziesz musiala gdzies z tym isć, do lekarza jakiegos

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: sposób na grzybice paznokci u nóg

17 paź 2016, 09:27

Witaj, grzybica to niestety dość częsta przypadłość, a twierdzenie, że wynika z braku higieny to stereotyp. Bardzo łatwo ją złapać w publicznych miejscach, gdzie chodzi się boso, takich jak basen. Czasem domowe sposoby okazują się niewystarczające, zwłaszcza gdy schorzenie jest zaawansowane. Warto wówczas skorzystać z wizyty u podologa - to taka osoba, zajmująca się profilaktyką i leczeniem chorób stóp. Nasz Podgórski Dom Urody w Krakowie oferuje możliwość leczenia tego typu schorzeń zarówno we współpracy z lekarzem, jak i podologiem. Na etapie diagnostyki poddajemy badaniu materiał mykologiczny, żeby sprawnie dobrać odpowiednią metodę leczenia. W razie potrzeby wykonujemy też zabieg mechanicznego usuwania i rekonstrukcji paznokcia. Na naszej stronie możesz poczytać więcej na temat samej grzybicy, jak i metod leczenia: http://www.podgorskidomurody.pl/leczeni ... ci-krakow/.

merlinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 paź 2016, 12:03

Re: sposób na grzybice paznokci u nóg

17 paź 2016, 14:40

chyba faktycznie nie ma juz co odwlekac tylko zajac sie tym na powaznie :/ czyli najpierw moge sie skonsultowac z tym podologiem tak? zanim pojde do lekarza czy najpierw musze do lekarza po skierowanie?

PodgorskiDomUrody
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 10 wrz 2015, 15:47

Re: sposób na grzybice paznokci u nóg

18 paź 2016, 09:11

Wizyta u podologa nie wymaga skierowania. W przypadku naszego gabinetu wystarczy zadzwonić i umówić się na konkretny termin. Specjalista przeprowadzi diagnostykę stóp i zaproponuje odpowiednie leczenie. Może się okazać, że konsultacja lekarska nie będzie konieczna. Jeżeli jednak oceni, że to faktycznie grzybica, wtedy podejmie współpracę z dermatologiem.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość