Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

niestandardowe odchudzanie

10 paź 2016, 14:13

Witam serdecznie, standardowe metody działania kompletnie na mnie nie działają i nie mam pojęcia co z tym zrobić bo zaczynam się ocierać o desperację. W przyszłym roku mój ślub a ja po prostu nie jestem w stanie schudnąć mimo tego, że bardzo mi zależy i naprawdę się przykładam :(

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: niestandardowe odchudzanie

11 paź 2016, 11:41

a tylko leżysz i coś łykasz czy ćwiczysz, chodzisz, pływasz? aktywność fizyczna jest konieczna nawet jeśli bierzesz jakieś specyfiki. nie mówię, że one nie są skuteczne, bo sama mam w rodzinie przykład dobrze działających tabletek ale najważniejsze jest holistyczne podejście, one plus aktywność to dopiero dają efekt pożądany.

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: niestandardowe odchudzanie

13 paź 2016, 08:18

Witaj, nie wiem co masz na myśli, pisząc “standardowe metody działania”, ale aby osiągnąć zadowalające efekty w odchudzaniu należy zadbać o kilka czynników, przede wszystkim zbilansowaną dietę i odpowiedni zestaw ćwiczeń. Bardzo ważne są systematyczność treningów i zmiana pewnych przyzwyczajeń żywieniowych. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się orbitrek – przyrząd do ćwiczeń fitness, który w stosunkowo krótkim czasie pozwala na spalenie niepotrzebnych kalorii. Powodów jest kilka. Po pierwsze, na orbitreku możemy przeprowadzić kompleksowy trening całego ciała, zatem kształtujemy zarówno dolne, jak i górne partie ciała. Po drugie, trening na orbitreku jest intensywny, przez co szybciej niż na rowerze czy bieżni osiągamy pożądane efekty. Po trzecie, mniejsze obciążenie stawów ze względu na stały kontakt stóp z podłożem. To tylko kilka zalet tego urządzenia. Więcej możesz przeczytać o nim na naszym blogu: http://www.abcfitness.pl/6-powodow-dla-ktorych-warto-cwiczyc-na-orbitreku-ba7. Chętnie odpowiem też na Twoje dodatkowe pytania i doradzę w kwestii konkretnego modelu, jeżeli zdecydujesz się na jego zakup.

Kasia29
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2016, 15:15

Re: niestandardowe odchudzanie

14 paź 2016, 08:16

Przede wszystkim musisz ćwiczyć i mieć odpowiednią dietę, ale warto wesprzeć się jakimiś suplementami. Z własnego doświadczenia mogę polecić suplement diety młody zielony jęczmień Green Magma. Młody zielony jęczmień ma działanie oczyszczające, odkwaszające, nie pozwala magazynować się tkance tłuszczowej. Warto spróbować.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: niestandardowe odchudzanie

16 paź 2016, 11:53

Ćwiczę w domu ale bez przyrządów. Kupno takiego porządnego orbitreka to duży koszt? Zielony jęczmień próbowałam ale jest ochydny, nie mogę się do niego naprawdę zmusić. Chociaz nie do picia, to przemycam go po trochu w jakimś jedzonku - ciasto, placek, coś takiego. Ale to nic nie daje. Może ilość zza mała nie iwem, ale więcej po rpostu się nie da.

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: niestandardowe odchudzanie

16 paź 2016, 17:15

kup sobie używany na allegro, a najlepiej po jakichś komisach popatrz, to za przesyłkę nie beędziesz dopłacać. A zamiast jęczmienia skoro go nie możesz spróbować tabletek z jagód acai. moja siostra przez rok czasu w anglii była, trzy miesiące przed powrotem się z nią widziałam i wszystko było normalnie, ale jak wróciła, to zupełnie odmieniona - schudła na nich 13 kilogramów i wygląda obłednie!

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: niestandardowe odchudzanie

16 paź 2016, 17:59

Tego jest tyle, skąd mam wiedziec na co patrzeć przy wyborze? :(

Zraniona11
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 28 lut 2016, 10:49

Re: niestandardowe odchudzanie

17 paź 2016, 22:15

Szczerze mówiąc wyboru zbyt wielkiego nie ma, bo te co są u nas dostępne stężenie środka aktywnego (jagódek) mają takie że tłuszczyk może się co najwyżej zachłysnąć ze śmiechu od gilgotania ;) te które ona brała były porządne i że tak nazwę: zdrowe ale agresywne wobec nadwagi. Tyle tylko, że u nas takowych nie ma w sprzedaży w ogóle.

Dominejka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 08 lis 2015, 07:14

Re: niestandardowe odchudzanie

18 paź 2016, 16:34

I jak zwykle u mnie wszystko pod górkę :ico_urodzinki: a jaka ich nazwa?

AniaABCfitness
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 30 cze 2014, 14:31

Re: niestandardowe odchudzanie

19 paź 2016, 12:19

Ceny orbitreków zaczynają się od kilkuset złotych. Mogę polecić Ci model Sapphire SG-822E Cosmo: http://www.sapphire-sport.com/pl/katego ... cosmo,168/, który jako właściciele marki oferujemy w niższej, promocyjnej cenie. Bardzo dobrze sprawdza się w warunkach domowych ze względu na cichą pracę urządzenia, wzmocnioną konstrukcję i walory estetyczne. Posiada bardzo przydatną funkcję pomiaru pulsu – jego kontrola pozwala na monitorowanie tego, w którym momencie ćwiczeń wchodzimy na etap spalania tłuszczu. Oprócz tego orbitrek wyposażony jest w rolki transportowe, które ułatwiają jego przemieszczanie. Gdybyś zdecydowała się na zakup sprzętu w naszym sklepie, dorzucamy też atrakcyjne produkty w prezencie: pas neoprenowy, kalkulator kalorii oraz dwa e-booki na temat odchudzania.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość