Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Praca przed komputerem i hemoroidy

18 lip 2016, 17:58

Jak sobie poradzić z hemoroidami?
Nie chcę iść na zabieg, ale dokuczają mi bardzo?
Jakie inne metody wchodzą w grę?

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Praca przed komputerem i hemoroidy

19 lip 2016, 11:44

To dość często dolegliwość osób, które pracują na siedząco, ale też na przykład kolarzy.
Zerknij tu: http://supple.pl/a/procto-vitale-natura ... -hemoroidy i poczytaj o tej metodzie.
Być może to jest antidotum na Twoje problemy?

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Praca przed komputerem i hemoroidy

12 sie 2016, 16:56

Jeśli się ich pozbędziesz unikaj zaparć, przy pracy tego rodzaju hemoroidy się pojawiają dość często a zaparcia im sprzyjają, stosuj w razie problemów dicopeg i staraj się jak najwięcej ruszać, najlepsza tu będzie siłownia, nie rower .

angelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 wrz 2014, 14:49

Re: Praca przed komputerem i hemoroidy

07 paź 2016, 13:13

Zadbaj o higienę i pielęgnację skóry, wyeliminuj zaparcia i staraj się ruszać pomimo tej siedzącej pracy - wiem coś o wpływie pracy na nasze zdrowie, zwwłaszcza kręgosłup i żylaki :( Do leczenia polecam maść żankielową https://sklep.merit-poland.eu/pl/p/Masc-zankielowa-Dr.-Popova-50-ml./87

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Praca przed komputerem i hemoroidy

20 paź 2016, 09:35

Nie ma co jęczeć tylko iść do lekarza. Domowe sposoby nic nie poradzą, a mogą jeszcze dodatkowo zaszkodzić

filigranowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2016, 14:32

Re: Praca przed komputerem i hemoroidy

31 paź 2016, 14:42

Aż dziwne że nigdy nie słyszałam o hemoroidach przez siedzącą prace, może dlatego że ludzie się raczej nie chwalą, powiedzcie w takim razie jaka profilaktykę stosowac żeby nie pasć ofiara tej dolegliwosci? higiena to oczywiste, ale coś poza tym? jakieś środki profilaktycznie?

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Praca przed komputerem i hemoroidy

04 sty 2017, 14:17

Profilaktyka to przede wszystkim zdrowa dieta i aktywność fizyczna, no i wiadomo - zapobieganie i leczenie zaparć, dicopeg 10 g może tu na pewno pomóc. Jak się do tych zaleceń stosujesz nie ma problemu z hemoroidami

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Praca przed komputerem i hemoroidy

25 lut 2017, 14:11

Aż dziwne że nigdy nie słyszałam o hemoroidach przez siedzącą prace, może dlatego że ludzie się raczej nie chwalą, powiedzcie w takim razie jaka profilaktykę stosowac żeby nie pasć ofiara tej dolegliwosci? higiena to oczywiste, ale coś poza tym? jakieś środki profilaktycznie?
To częsta przypadłość osób, które prowadzą siedzący tryb życia. Najlepiej po prostu ograniczyć przesiadywanie, jak najczęściej sie ruszać, najlepiej uprawiać jakiś sport. Ważna też jest odpowiednia dieta, taka która nie prowadzi do zaparć. W razie pojawienia się hemoroidów trzeba udać się do proktologa. W Warszawie cenionym lekarzem tej specjalizacji jest p. Agnieszka Kucharczyk ze szpitala św. Elżbiety. To ważne by zgłosić się jak najszybciej do lekarza, ponieważ we wczesnym stadium choroby na ogół wystarczy leczenie farmakologiczne

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości