Awatar użytkownika
RevelkoveLove
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 cze 2016, 07:40

Re: Czy umiecie jakiś język

25 cze 2016, 07:58

Angielski znam bardzo dobrze, choć nie ukrywam, że przydałoby się podszkolić gramatykę :)
Niemiecki cóż podstawy mam solidne, ale dłuuuuugo nieużywany, podobnie z hiszpańskim :D
Uczyłam się jeszcze kiedyś francuskiego, więc też małe co nieco powiem w tym języku.

szpilka85
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2016, 20:50

Re: Czy umiecie jakiś język

28 cze 2016, 20:55

Ja bardzo lubię uczyć się języków obcych (ale dopiero od niedawna). Znam bardzo dobrze angielski i niemiecki, a teraz uczę się hiszpańskiego. Uczę się na kursie i bardzo dużo powtarzam w domu. Oglądam też dużo filmów i staram się jak najmniej czytać napisów.

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Czy umiecie jakiś język

11 sie 2016, 18:55

języków warto się uczyć, angielski obowiązkowo, ale dodatkowo myslę że jakis inny język też się przyda. Ja dzięki temu że znam niemiecki udało mi się wyjechać do Niemiec do fajnej pracy dzięki link2usedom. Przez sezon pracowałam na recepcji w niemieckim hotelu.

rozza31
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 sie 2016, 14:23

Re: Czy umiecie jakiś język

13 sie 2016, 14:40

Ja uczyłam się angielskiego i rosyjskiego w szkole. Jednak moim marzeniem było od zawsze nauczyć się języka francuskiego.

Kod: Zaznacz cały

http://detektyw-prywatny.com.pl
Ostatnio zmieniony 01 lis 2016, 21:34 przez rozza31, łącznie zmieniany 3 razy.

dorotea
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 14:20

Re: Czy umiecie jakiś język

24 sie 2016, 08:49

Umiem angielski choć uważam że powinnam sobie podnieść poziom do certyfikatu. Uczyłam się trochę niemieckiego i rosyjskiego w szkole ale nie zbyt wiele pamiętam bo nie używałam ich długo.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Czy umiecie jakiś język

19 paź 2016, 14:01

Sama się nauczyłaś angielskiego?? Mam kompleks na punkcie swojej znajomości języków no i tak coraz bardziej się nakręcam na jakiś kurs, szkoda by było całkiem wypaść z obiegu jeśli chodzi o angielski bo widzę że odkąd nie używam na bieżaco to się strasznie cofnęłam,pod tym względem, ciężko mi nawet jakiś news rozszyfrować po angielsku

malinkaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2014, 12:05

Re: Czy umiecie jakiś język

20 paź 2016, 14:27

Sama się nauczyłaś angielskiego?? Mam kompleks na punkcie swojej znajomości języków no i tak coraz bardziej się nakręcam na jakiś kurs, szkoda by było całkiem wypaść z obiegu jeśli chodzi o angielski bo widzę że odkąd nie używam na bieżaco to się strasznie cofnęłam,pod tym względem, ciężko mi nawet jakiś news rozszyfrować po angielsku
Dobrze sobie np. czytać książki, albo chociaż artykuły, oglądać filmy angielskie bez napisów. Ja tak robię i nie jest źle, ale co racja to racja.. musze sobie odświeżyć :P

tokarolina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:59

Re: Czy umiecie jakiś język

20 paź 2016, 14:57

mnie się marzy jakiś skandynawski ale chyba się już nie zmotywuję, za stara jestem ;p

Malineczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2016, 17:31

Re: Czy umiecie jakiś język

04 lis 2016, 14:56

Angielskiego używam praktycznie codziennie, w kontakcie ze znajomymi. Plus dochodzą do tego filmy, seriale i muzyka w tym języku. Niemieckiego uczyłam się przez 9 lat, niestety z opłakanym skutkiem (szkoła). Parę lat temu wzięłam też kilka lekcji hiszpańskiego i chyba się do niego przyłożę, bo mi się podoba :) Francuskiemu dałam szansę, ale to nie moja bajka.

Awatar użytkownika
assa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 14:25

Re: Czy umiecie jakiś język

07 lis 2016, 16:23

tak, angielski i niemiecki

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość