Awatar użytkownika
gagabrysia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:33

Re: Polecam przedłużanie włosów

05 kwie 2016, 12:56

a nie lepiej kupić jakieś specyfiki na porost włosów?

junikon
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 16 maja 2016, 16:29

Re: Polecam przedłużanie włosów

16 maja 2016, 16:50

Witam, jeśli chcesz najwięcej dowiedzieć się o przedłużaniu włosów to polecam wybrać się na konsultację dotyczącą przedłużenia włosów.

Wtedy bezpośrednio od fryzjerki dowiesz się jakie metody przedłużenia włosów są dla Twoich włosów dobre i wskazane - nie każdej z nas odpowiadają microringi!

Wszystko zależy od Twoich włosów naturalnych - grubości, gęstości i kondycji!

Wiem, że Klinika Włosów Beauty for You w Krakowie oferuje takie konsultacje bezpłatnie. Ja byłam u nich się dowiedzieć co mogę i ile to kosztuje.

Metod przedłużania jest mnóstwo! Warto poznać wszystkie i wtedy dopiero podjąć decyzję.

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: Polecam przedłużanie włosów

05 cze 2016, 08:37

Ja od jakiegoś czasu myślę o przedłużaniu włosów. Przejrzałam wszystkie metody i chyba zdecyduję się na GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ Włosy są naturalne, posiadają gwarancję i świetnie się trzymają. Początkowo miałam doczepy ale nie przypadły mi do gustu. Teraz szukam porządnego salonu fryzjerskiego.

martazet
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2016, 10:07

Re: Polecam przedłużanie włosów

10 lis 2016, 10:59

Ja słyszałam, że dobra jest metoda przedłużania i zagęszczania włosów clip in. Z tego, co wiem, to takie przedłużanie trwa bardzo krótko i można uzyskać prawie dowolny efekt. Ja czytałam o tym na stronie Beauty for you, można zajrzeć i dowiedzieć się więcej http://www.beauty-for-you.com.pl/zagesz ... -clip-in/Z tego, co tam piszą, to jest to fajna sprawa, szczególnie jeśli chodzi o jakieś specjalne okazje/uroczystości.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Polecam przedłużanie włosów

14 mar 2017, 13:52

Akurat z tego zabiegu nie korzystałam, za to znajome już tak i efekt jest bardzo dobry. Jedyne o co można się obawiać w przyszłości to o kondycję włosów przedłużanych. sam zabieg również powinien odbywać się w dobrym studiu fryzjerskim.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość