martynarozkosz
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 02 gru 2014, 12:48

Re: Problem z przeprowadzką

14 sie 2015, 13:25

Dlatego może warto korzystać tylko z takich profesjonalnych firm, które oferują nie tylko usługi przeprowadzki, ale i pakowania czy sprzątania!
Za granicę polecam te namiary- http://jpmservice.pl

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Problem z przeprowadzką

14 sie 2015, 14:50

A co takim znajomym kupić na taka przeprowadzkę?
Moja przyjaciółka też się wyprowadza do UK i zastanawiam się nad jakimś wspólnym zdjęciem i gustownej ramce. Czy lepiej jej coś dać praktyczniejszego jak np. tutaj.

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Problem z przeprowadzką

19 sie 2015, 20:28

Przeprowadzka wcale nie musi być straszna, jeżeli wiadomo jak się do niej zabrać. A jeżeli zatrudni się odpowiednią firmę, to już w ogóle idzie lekko. Japa jest chyba jedną z lepszych firm tego typu. Wszystko wyniosą, przewiozą we właściwe miejsce i wniosą do nowego domu. Jest to spora oszczędność czasu, no i na pewno nerwów.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Problem z przeprowadzką

15 mar 2016, 16:16

My też swego czasu zdecydowaliśmy się na pomoc przy przeprowadzce. To była najlepsza decyzja ponieważ ilość mebli, sprzętu i rzeczy jakie nagromadziliśmy w trakcie kilku lat była nie do przewiezienia jednym samochodem. Poza tym przenosiliśmy się z mieszkania do domu więc odległość też miała znaczenie. Powierzyliśmy więc nasz dobytek w doświadczone ręce firmy http://lewandowski.waw.pl/, która pomogła nam w demontażu mebli, zapakowaniu sprzętu i delikatnych drobiazgów. Poza tym bezpiecznie i szybko przetransportowali wszystko na miejsce. Zdecydowanie polecam!

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Problem z przeprowadzką

23 lis 2016, 20:49

Teraz zatrudnienie firmy, która pomaga przy przeprowadzce to chyba już norma. A jeżeli ktoś przeprowadza się pierwszy raz, to mogę mu polecić ten poradnik: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/poradnik.html Dzięki niemu, cała przeprowadzka nie będzie się wydawała taka skomplikowana ;)

uncitipo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:21

Re: Problem z przeprowadzką

27 maja 2017, 16:34

Z firmami przeprowadzkowymi bywa naprawdę różnie. Ja mam to szczęście, że trafiłam na http://www.przeprowadzki-krakow.com.pl/ ... dzki-firm/ - to bardzo profesjonalna ekipa! Wszystko przebiegało bez przeszkód!

nanana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:12

Re: Problem z przeprowadzką

22 gru 2017, 14:56

Przeprowadzki to chyba jeden z najmniej lubianych tematow. Ja aktualnie jestem przed swoja pierwsza i poszukuje jakichs rad jak dobrze zapakowac przewozone rzeczy. Udalo mi sie skombinowac od znajomego ze sklepu kilka grubszych kartonow po jakichs specyfikach budowlanych. Czy one beda wystarczajacym zabezpieczeniem na czas transportu? Rzeczy mieszczace sie w samochodzie przewioze na wlasna reke .. z reszta bedzie juz musiala sie meczyc firma przewozowa. Kogo byscie polecili? Z przejrzanych do tej pory ofert najkorzystniej wyglada ta - https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-mieszkan/ Najwiekszym plusem jest dla mnie bardzo dluga dzialalnosc .. co z pewnoscia przeklada sie na duze doswiadczenie. Jesli ktos korzystal z ich uslug to prosze o recenzje. Pozdrawiam

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Problem z przeprowadzką

08 sty 2018, 10:48

ja mialam problem GDZIE sie przeprowadzic.
Warto obejrzeć mieszkania na Wawrze, powstaje nowe osiedle Miasteczko Wawer, na razie największa inwestycja mieszkaniowa, ma łącznie powstać 1000 nowych mieszkań, wiec osiedle będzie całkiem spore, ale zapowiada się całkiem nieźle. Metraże całkiem duże, wysoki standard, na stronce widac, że niektóre mieszkania mają tarasy 90 m2 zawsze chciałem mieć taki :)

elakrk
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2018, 17:36

Re: Problem z przeprowadzką

27 sie 2018, 17:41

Przed taka przeprowadzka warto sie dobrze zastanowic nad wyborem odpowiedniej firmy. Na rynku niestety mozna trafic na mniej znane .. majace troche nizsze ceny ale poza tym nic wiecej. Ja nie wyobrazam sobie jak mozna pozwolic aby naszym dobytkiem zajmowali sie jacys amatorzy .. a sama oszczednosc nie jest az tak duza by wytlumaczyc logicznie taki wybor. W przypadku transportu wiekszych gabarytowo rzeczy jak chociazby lodowka .. moze dobrze naswietlic sprawe ten poradnik fortis-przeprowadzki.pl/jak-zrealizowac-transport-lodowki-oraz-innego-sprzetu-agd/ To bardzo wazna sprawa wszystko doskonale zabezpieczyc przed transportem bo pozniej moga byc spore niespodzianki. Przy braku jakiegkolwiek ubezpieczenia bedzie dosc ciezko sadzic sie o odszkodowanie.

netpixpl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2018, 15:32

Re: Problem z przeprowadzką

30 sie 2018, 12:48

To wcale nie musi być traumą. Na pewno nie jest to proste przedsięwzięcie logistyczne i trzeba je zrobić z głową, ale też jeśli weźmie się firmę przeprowadzkową z jakimś doświadczeniem, a nie dwóch studentów spod sklepu to na pewno ma się kilka lat więcej życia :) Ja z polecenia wziąłem najtanszeprzeprowadzki.pl i nie dość, że było miło i solidnie - bo żadna rzecz nie ucierpiała, to jeszcze panowie byli bardzo pracowici.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość