krakusek29
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:57

Sylwester nad morzem w prezencie

02 gru 2016, 07:42

Witam :) Mam niecodzienny dylemat do rozwiązania:D Moi rodzice w tym roku obchodzą 30lecie ślubu (30 grudnia) - chciałam z siostrą z tej okazji podarować im coś fajnego, ale w zasadzie oni już wszystko mają. Więc padła propozycja żeby zrzucić się i zafundować im sylwester nad morzem w Primavera SPA w Jastrzębiej Górze [chodzi o tą imprezę: primaveraspa.pl/cennik-pakiety/kubanski-sylwester-nad-morzem/#page-item-7752]. I tak się zastanawiam - moi rodzice nie są specjalnie szaleni, ale odkąd ja i siostra wyprowadziłyśmy się z domu to są bardziej spontaniczni - potrafią o 10 rano pojechać do kina na cały dzień!, chodzą do restauracji, wyjeżdżają sobie na weekend w góry czego kiedyś nie robili bo albo nie było kasy albo nie mieli co zrobić z dziećmi. No i tak sobie myślę, czy ucieszą się z zaproszenia na kilkudniowy wyjazd na kubańskiego sylwestra nad morzem? Impreza jest w zasadzie w 100% zorganizowana bo jest nocleg, wyżywienie dostępne, jakieś atrakcje dodatkowe a oni muszą tylko dojechać we własnym zakresie. JAk myślicie, czy to dobry pomysł na prezent?

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Sylwester nad morzem w prezencie

03 kwie 2023, 12:25

Dobrym pomysłem jest też zafundowanie rodzicom tygodniowy wyjazd w góry do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość