Anetka1Anetka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 lip 2016, 10:09

Re: Problem z cerą

22 lip 2016, 10:33

Hej!
Wiesz co sobie kup na zmiany potrądzikowe?
Manukę z Ziaji! To nazywa się profesjonalnie: reduktor zmian potrądzikowych" https://e-ziaja.com/pl/kosmetyki-ziaja/ ... 29168.html
Ja też szukałam czegoś co by zadziałało. Stosuję zwykle na noc, a czasem jak nie musze nigdzie wychodzić to też na dzień- przynajmniej mam pewność, że nie wytrę w poduszkę.
I powodzenia
:ico_buziaczki_big:

BasienkaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 lip 2016, 16:32

Re: Problem z cerą

22 lip 2016, 14:03

Ja uwazam, ze problemy z cera powodowane sa przez chemię w kosmetykach i jedzeniu. Warto przyjrzec sie temu co jemy i co nakladamy na twarz.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Problem z cerą

29 lis 2016, 13:27

No dlatego im krótszy skład na opakowaniu, tym lepiej. Ja od dawna już kupuję kremy w aptece, głównie z oeparolu, skład krótki, w miarę naturalny. Cena nie jest wysoka, a kosmetyki naprawdę fajne.

Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Problem z cerą

02 gru 2016, 12:19

Macie racje dziewczyny ,dlatego ja wszystkich zachęcam do stosowania naturalnych kosmetyków.
Efekty są co prawda widoczne dopiero po dłuższym okresie stosowania,ale warto to zrobić dla naszego zdrowia i cery :)

vices89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 04 gru 2016, 19:20

Re: Problem z cerą

04 gru 2016, 19:24

Wzbogać swoją codzienną dietę w ryby, owoce i warzywa zawierające antyoksydanty, które zapobiegają starzeniu się skóry. Ważne są oleje roślinne, które zapobiegają powstawaniu krost i wysuszeniu naskórka. Istotny jest również błonnik, który wspomaga oczyszczanie organizmu. Odkąd zaczęłam się lepiej odżywiać zauważyłam u siebie znaczną poprawę cery.

DagmaraKokosz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 11 paź 2016, 10:04

Re: Problem z cerą

05 gru 2016, 13:33

Problem z cerą poprawi rozsądne odżywianie, zgadzam się z dziewczynami wyżej.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Problem z cerą

12 gru 2016, 19:59

Dziewczyny ratunku!! Proszę pomocy!!! Mam tłusta cerę i świecę się bardziej niż słońce!!! nic nie pomaga!! stosowałam już chyba ze 100 różnych kremów ale nic nie pomaga!! co robić?? znalazłam fajną stronę http://obk.pl/typy-cery-czy-umiesz-je-rozrozniac/ ale mało kosmetyków jest opisanych?? co wy na to?? macie jakieś pomysły,sugestie?? jestem otwarta na każdą sugestię!!

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Problem z cerą

14 gru 2016, 20:09

Polecam naturalny krem z wiesiołkiem Gal - tani, dobry i bez chemii w środku. Świetnie nadaje się do każdego typu cery.

Awatar użytkownika
Sluze1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2017, 11:02

Re: Problem z cerą

06 sty 2017, 11:36

Jeżeli chodzi o trądzik, który utrzymuje się po okresie dojrzewania to przyczyny dopatrywałbym się nie w samej skórze a tego co się dzieje w brzuchu.

Różne stany zapalne jelit, ich rozszczelnienie, zaburzona flora bakteryjna, źle pracujący żołądek, obciążona wątroba, źle funkcjonujące drogi odprowadzające toksyny, zaburzenia hormonalne to wszystko jest ze sobą powiązane i może między innymi zaostrzyć trądzik.

Jeżeli używacie kremów, maści, żeli, antybiotyków itp. I jest poprawa ale wysyp mimo wszystko powraca to przyczyna musi siedzieć głębiej w was.

Polecam zgłębienie terminu "dieto-terapia"

arletta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 27 gru 2016, 13:50

Re: Problem z cerą

03 maja 2017, 08:29

Zmiany trądzikowe występują w różnym wieku Powinnaś udać się do dermatologa aby zbadać podłoże jego pojawienia się wówczas leczenie będzie skuteczniejsze.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość