Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: szybki makijaż

18 wrz 2016, 03:24

mimo że makijaż robicie szybko, to postarajcie się by demakijaż był dokładniejszy i porządnie wykonany. to zaprocentuje w przyszłości bo skóra będzie w lepszym stanie. gdyby któraś nie wiedziała jak się zabrać za demakijaż to macie http://zdrowo.pl/uroda/jak-prawid%C5%82 ... kija%C5%BC to nie jest trudne, ale trzeba to robić powoli i starannie więc parę minut można poświęcić :)

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: szybki makijaż

12 paź 2016, 22:25

Serio sądzisz, że regularnie malujące się kobiety potrzebują czytać blogi, żeby dowiedzieć się jak zmyć makijaż? :D

EweBen
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 mar 2015, 16:35

Re: szybki makijaż

18 paź 2016, 08:35

hehehe dobre

madzia91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 11 paź 2016, 11:04

Re: szybki makijaż

18 paź 2016, 11:21

Jeżeli masz mało czasu to makijaż permanentny byłby dobrym rozwiązaniem w tym wypadku, ponadto warto postawić na dobrą pomadę do brwi, by je podkreślić oraz tusz do rzęs i matujący podkład i puder i makijaż nie zajmuje więcej niż 7 minut.

lovelia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 sie 2016, 15:59

Re: szybki makijaż

20 paź 2016, 16:34

Jeśli zalezy Ci na szybkim i długo trzymającym się makijażu polecam Ci kremy BB, np, Skin79. Naprawdę utrzymuje się bardzo długo, oprze się nawet małym dziecięcym rączkom :) Popatrz na ekobiecej, ja kupiłam go tam ze dwa miesiące temu, może jeszcze mają w ofercie :)

Awatar użytkownika
assa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 27 paź 2016, 14:25

Re: szybki makijaż

27 paź 2016, 14:29

Mi taki najszybszy zajmuje 6-7 minut :D

cygaretka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:05

Re: szybki makijaż

09 lis 2016, 13:15

ja raczej nie maluję się dłużej niż 10 minut, podkład narzucę, puder, korektor pod oczy no i rzęsy wytuszuję, trochę różu i bez problemu jestem gotowa :) ale wiadomo wszystko też zależy od kosmetyków bo jak chociażby podkład się będzie źle nakładał to z marszu wszystko zajmie znacznie, znacznie dłużej, ja swój mam z http://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/t ... ofessional ten kultowy już skin balance i faktycznie jego sława jest zasłużona i nawet nakładany w najsybszym tempie bez problemu daje radę

kasia12345
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 04 lis 2016, 16:51

Re: szybki makijaż

10 lis 2016, 12:45

Ja niestety maluje się z 20 min . W sumie to i tak nie dlugo moim zdaniem. Podkład, korektor , tusz do rzęs, jakas pomadka i oczywiście brwi. Zależy czy się śpiesze bo i bywa ze robie makijaz na wieksze wyjscie az godzinie.

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: szybki makijaż

09 gru 2016, 15:51

wow to faktycznie chwilę ci zajmuje, ja tam wolę na szybko się pomalować a mieć więcej czasu na śniadanko i kawkę, ale zgoda z cygaretką że kosmetyki grają wielką rolę, lubię też ten podkład a teraz się przymierzam do paletki do konturowania bo tyle się o tym mówi a ja jeszcze nie próbowałam, mam na oku tą http://www.pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/strobing-contouring/paleta-do-modelowania-konturu-twarzy-cream-contouring, miała może któraś z Was i może wypowiedzieć się na temat działania, bo generalnie pierre rene zawsze mi służy ale tego nie próbowałam jeszcze

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: szybki makijaż

13 gru 2016, 15:55

A ja muszę się przyznać, że na makijażu spędzam zdecydowanie więcej czasu niż 10 minut, jestem w tym dosyć precyzyjna, ale może dlatego że chce wypaść i wyglądać jak najlepiej Opcja szybkiego makijażu nie jest dla mnie.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość