Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: tabletki na uspokojenie

10 lis 2016, 10:18

Ten lek jest łagodny, ale skuteczny, nigdy nie miałam po nim żadnych skutków ubocznych wręcz przeciwnie, zawsze czuję ulgę i ukojenie. Jest dobry tez na sen ale to już inny rodzaj tabletek specjalnie na sen dopasowanych.

Awatar użytkownika
Aaleksandraa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 09 kwie 2016, 17:15

Re: tabletki na uspokojenie

12 gru 2016, 13:09

U mnie też sprawdza się suplement Doppelherz aktiv Na uspokojenie Forte, to ziołowy preparat, całkowicie bezpieczny :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: tabletki na uspokojenie

13 gru 2016, 16:17

Ja nie stosuję żądnych suplementów na uspokojenie, jedyne na czym mogę bazować to zioła w postaci melisy i to też zdaje egzamin, poza tym mam pewność ze jest w 100% zdrowe.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: tabletki na uspokojenie

13 lut 2017, 17:26

Nic na uspokojenie też nigdy nie brałam, ale od jakiegoś czasu jak kupiłam sobie Biovital na wzmocnienie zauważyłam, że jestem o wiele spokojniejsza. Na pewno trudniej mnie wyprowadzić z równowagi a jeśli już to serce mi nie kołacze jak wcześniej. Długo się zastanawiałam jaki suplement diety będzie dla mnie odpowiedni i Biovital okazał się super :) polecam dojrzałym kobietkom, taka porcja witamin i żelaza każdej się przyda :)

Awatar użytkownika
ikka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 09 cze 2009, 17:22

Re: tabletki na uspokojenie

06 mar 2017, 11:28

U mnie sprawdził się fajnie nervomix, przestały mnie nękać głupie myśli, fajnie koi skołatane nerwy no i nie uzależnia bo jest ziołowy ale bardzo dobrze działa.

Awatar użytkownika
jenny00
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 16 sty 2017, 12:38

Re: tabletki na uspokojenie

10 mar 2017, 14:23

Są takie tabletki, które nazywają się SEN mi pomagaja nie są na receptę tylko są ziołowe, jeżeli masz naprawdę duży problem ze stresem to polecam iść do lekarza, bo jak dostaniesz receptę to te leki będą mocne

Awatar użytkownika
Tomia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 16 lis 2015, 00:17

Re: tabletki na uspokojenie

14 mar 2017, 00:16

Nie wiem, czy jest sens zaczynać z tabletkami. Jak dla mnie błędne koło. Lepiej poszukać czegoś, co skutecznie rozładuje napięcie. U mnie to jest taniec - zapisałam się do grupy tańca ludowego, gdzie na godzinę tygodniowo zapominam o całym świecie i mogę wytupać nerwy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: tabletki na uspokojenie

14 mar 2017, 13:06

Ciesze się, że na forum są osoby które podzielają moją opinię dotyczącą tabletek na uspokojenie nerwów lub sen- wszystko jest naprawdę w naszych rękach i nie musimy sięgać po specjalistyczne tabletki, ewentualnie polecam pić ziółka, akurat to nie zaszkodzi, plus postawić na zdrowy i aktywny tryb życia dzięki czemu też uspokoimy skołatane nerwy.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: tabletki na uspokojenie

10 kwie 2017, 20:29

A nie lepiej zwalczyć problem i żyć bezstresowo? Dobry psycholog podpowie jak odbierać różne sytuacje i jak radzić sobie z napięciem i stresem. Znajoma była na kilku spotkaniach w warszawskiej klinice Psychomedic. Tam psycholog pomógł jej nie tylko z początkami depresji, zauważona na czas więc było o tyle łatwiej, ale wspierał z problemami różnej natury, by nauczyła się pojmować życie inaczej i być zwyczajnie szczęśliwą. To ważne, by realizować się na wszelkich płaszczyznach i żyć lepiej niż dotychczas. Problem wykryty wcześnie to szanse na powodzenie. Zerknijcie na ich metody działania. Na stronie kliniki macie namiary na psychologów i mozliwośc rejestracji online, także w weekendy.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: tabletki na uspokojenie

14 kwie 2017, 09:34

Oczywiście, że zdecydowanie najlepiej jest zwalczyć problem i żyć bezstresowo o czym mowa powyżej i sama jestem zwolenniczką właśnie takiego rozwiązania, bez dodatku tabletek i chemii. Trzeba jedynie wziąć pod uwagę fakt, iż nie każdy jest w stanie poradzić sobie samodzielnie ze stresem i czasem wymaga to pomocy ze strony innych, najbliższych osób.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość