AgaKrk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2016, 10:24

Obfity okres?

29 wrz 2016, 09:14

Dziewczyny,

jakie macie patenty na obfity okres? U mnie kilka pierwszych dni jest straszne...nie wiem, co mam z tym zrobić. Przeczytałam na jednej ze stron, że powinnaś iść do lekarza i on wypisze mi leki. Ale czy one będą działać? Nie chcę się faszerować farmaceutykami bez potrzeby... Ratunku!

eleonorka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2016, 16:31

Re: Obfity okres?

19 paź 2016, 16:44

ale co to znaczy obfity? w każdym razie i tak najlepiej do ginekologa iść i się dowiedzieć czy to normalne (kazda ma przecież inaczej) czy coś z tym trzeba zrobić, na forum to nikt ci nic na to nie pomoze raczej

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Obfity okres?

13 lis 2016, 13:51

Ja miałam bardzo obfity, ale odkąd zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne, jest bardzo skąpy.

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Obfity okres?

14 gru 2016, 12:29

Tak tabletki antykoncepcyjne mają wpływ na cały nasz organizm z resztą jak każde tabletki mają swoje plusy i minusy.Ja zanim dostałam te które nie miały zbytnio skutków ubocznych zdążyłam przytyć 7 kg.Także naprawdę zastanówcie się nad wyborem tabletek bo możecie się tak załatwić jak ja ;/.Na tą chwilę zrezygnowałam z tabletek ale te które używałam ostatnio nazywały się na M.... nie pamiętam niestety dokładnej nazwy ;/.Poczytajcie trochę zanim podejmiecie decyzję ,polecam http://obk.pl/wady-i-zalety-pigulek-antykoncepcyjnych/

Mikado
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 24 lut 2016, 00:11

Re: Obfity okres?

14 gru 2016, 12:30

Tak tabletki antykoncepcyjne mają wpływ na cały nasz organizm z resztą jak każde tabletki mają swoje plusy i minusy.Ja zanim dostałam te które nie miały zbytnio skutków ubocznych zdążyłam przytyć 7 kg.Także naprawdę zastanówcie się nad wyborem tabletek bo możecie się tak załatwić jak ja ;/.Na tą chwilę zrezygnowałam z tabletek ale te które używałam ostatnio nazywały się na M.... nie pamiętam niestety dokładnej nazwy ;/.Poczytajcie trochę zanim podejmiecie decyzję ,polecam http://obk.pl/wady-i-zalety-pigulek-antykoncepcyjnych/

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Obfity okres?

16 sty 2017, 10:37

Też miałam ten problem, koszmarne bóle i obfite miesiączki, i jest na to rada jak się okazuje, mi ginekolog zaproponowała wkładkę levosert, nie myślałam wcześniej o takim rozwiązaniu, a teraz mogę polecić każdej dziewczynie która tak się meczy podczas miesiączek.

moma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2019, 21:01

Re: Obfity okres?

28 sie 2019, 21:22

Cześć dziewczyny
A my z koleżanką mamy fajny pomysł – naszym zdaniem! Wygodne, bezpieczne majtki na czas menstruacji - majtki PERIODO stabilizują podpaskę i wkładki higieniczne. Jesteśmy w trakcie tworzenia produktu - mamy pierwszy prototyp/ pierwszy model, przetestowany przez nas i koleżanki. I na tym etapie potrzebujemy wszelkich opinii i też wsparcia. Zgłosiłyśmy się z naszym produktem do konkursu STAŃ NA WŁASNYCH organizowanego przez Rossmann i Fundacją Mamo Pracuj. Przeszłyśmy do kolejnego etapu, w którym szukamy poparcia wśród wspierających, otwartych, fantastycznych kobiet! Będziemy ogromnie wdzięczne za wszelkie wsparcie i oddanie na nasz produkt głosu i opinie na temat naszego produktu. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie, albo Rossmann! Dziękujemy za wsparcie!

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość