ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: Wyciskarka do soków

07 lis 2016, 22:59

to ze sprzet dobrze wyglada, oznacza ze jest nieprofesjonalny? model, ktory wybralam jest naprawde solidny. kupilam i nie zaluje
po prostu trochę się orietnuję w tym temacie, ostatnio także dla siebie szukałam wyciskarki, i znam mniej więcej ceny i jakość, i możliwosći, i jakie slow juicer powinien spełniać wymagania, to całościowo wiem co jest dobre, spoko, a co za drogie lub za niskiej jakości
Zależy do czego potrzebujesz. Jeśli chcesz codziennie robić sobie świeże soki, lepszy będzie dobry blender - łatwiej go umyć i sok będzie zawierał też skórki owoców.
tak, to też jest możliwosć, ale nigdy nie zrobisz soku klarownego, bo nie dasz rady oddzielisz miąższu od soku, jeśli wykorzystujesz blender a nie sokownik

Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: Wyciskarka do soków

08 lis 2016, 01:12

po prostu trochę się orietnuję w tym temacie, ostatnio także dla siebie szukałam wyciskarki, i znam mniej więcej ceny i jakość, i możliwosći, i jakie slow juicer powinien spełniać wymagania, to całościowo wiem co jest dobre, spoko, a co za drogie lub za niskiej jakości
Na co według Ciebie powinno się zwracać największą uwagę?
tak, to też jest możliwosć, ale nigdy nie zrobisz soku klarownego, bo nie dasz rady oddzielisz miąższu od soku, jeśli wykorzystujesz blender a nie sokownik
Poza tym jest chyba dużo roboty z cięciem warzyw na jak najmniejsze kawałki, żeby nie trzeba było bardzo długo blendować.

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: Wyciskarka do soków

23 lis 2016, 00:30

Poza tym jest chyba dużo roboty z cięciem warzyw na jak najmniejsze kawałki, żeby nie trzeba było bardzo długo blendować.
ja do mojej wyciskarki slimakowej tylko kroje owoce i warzywa na cwiartki i ze skorkami wrzucam
Na co według Ciebie powinno się zwracać największą uwagę?
na jakosć, materiały, ilość obrotów, wielkość, glosnosc pracy, zbiorniki i sita,
no i cene

Slavek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2016, 13:01

Re: Wyciskarka do soków

24 lis 2016, 13:05

Jutro i tylko jutor (w piątek 25 list 2016) z okazji Black Friday na stronie hurom.com.pl okazja - wszystkie wyciskarki na hasło BLACKFRIDAY 15% taniej.

Folijka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 13 paź 2016, 06:51

Re: Wyciskarka do soków

14 gru 2016, 17:42

Też się zastanawiam nad zakupem wyciskarki, ale chciałabym taką, która bez problemów pochodzi przez lata. Oglądałam już nawet w rtv euro agd, polecili mi nawet kilka fajnych i nie mogę się zdecydować. Z jakich konkretnie modeli jesteście zadowolone, a jakie lepiej omijać?

agrest2104
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 18 gru 2016, 01:28

Re: Wyciskarka do soków

18 gru 2016, 01:49

Osobiście mogę polecić wyciskarkę z Philipsa do cytrusów. Do codziennego wyciskania soku na śniadania jest super :)

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: Wyciskarka do soków

29 gru 2016, 09:13

posiadam sokowirówkę, tylko nieciekawie że ma tyle elementów, które po każdym użyciu trzeba dokładnie myć. Taki mały soczek a tyle roboty..

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: Wyciskarka do soków

29 gru 2016, 09:14

posiadam sokowirówkę, tylko nieciekawie że ma tyle elementów, które po każdym użyciu trzeba dokładnie myć. Taki mały soczek a tyle roboty..

ewelka81
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 22 sie 2011, 03:19

Re: Wyciskarka do soków

14 lut 2017, 11:59

Też się zastanawiam nad zakupem wyciskarki, ale chciałabym taką, która bez problemów pochodzi przez lata.
one maja gwarancje na 10 lat, lub na 5, wiec pochodza lata, nei ma sie co przejmowac, tylko nie kupuj noname

jakich konkretnie modeli jesteście zadowolone, a jakie lepiej omijać?
ja mam muke, i jestem bardzo zadowolona

Obrazek
to takie zdjecie po rozpakowaniu, ale podesle jakies jak robilismy soki


Osobiście mogę polecić wyciskarkę z Philipsa do cytrusów. Do codziennego wyciskania soku na śniadania jest super :)
ale na niej juz soku z jablek czy buraka nie zrobisz ;/
posiadam sokowirówkę, tylko nieciekawie że ma tyle elementów, które po każdym użyciu trzeba dokładnie myć. Taki mały soczek a tyle roboty..
to prawda, ale wyciskarki mozna myc w zmywarkach, a to znacznie ulatwia sprawe czyszczenia

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Wyciskarka do soków

25 wrz 2017, 14:36

te nowe Hurom mają też system samoczyszczenia i faktycznie wystarczy tylko opłukać lub włożyć do zmywarki. Z resztą soki z wyciskarki są tak smaczne, że można się poświęcić i ją umyć.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość