agati877
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2016, 09:13

Tort z dostawą do domu?

22 lip 2016, 09:32

Mamusie, wiem, że przy dzieciaczkach mało czasu jest na cokolwiek a urodzinki i inne imprezki zorganizować trzeba. Ja zawsze na urodzinki mojej Niny torcik robiłam sama. Ale znalazłam alternatywę, tort z dostawą do domu. Wiadomo nikt za mnie nie posprząta w domu a kolację przygotować trzeba. Postanowiłam przynajmniej tort zamówić do domu z http://e-torty.pl/do/cat/dzieci. Nie tracę czasu na jego przygotowanie i dojazd do cukierni żeby go odebrać. Myślicie, że to dobre rozwiązanie?

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Tort z dostawą do domu?

22 lip 2016, 14:23

No mnie się to podoba, że dostawa jest do domu.

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Tort z dostawą do domu?

05 sie 2016, 10:16

Skoro przygotowujecie takie torty, to powinnyście znać się na tym lepiej, niz inni ;) Mi dużo wiedzy daje lektura bloga http://www.sklep.savpol.pl/blog-professional/ dzięki czemu nauczyłam się naprawdę sporo na temat wypieków. Powinnyście tam zaglądać często, bo dzięki temu same bardzo się podszkolicie.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Tort z dostawą do domu?

31 sie 2016, 11:27

dzisiaj można prawie wszystko więc i pewnie tor przywieźć do domu.

SamantaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 30 mar 2014, 12:27

Re: Tort z dostawą do domu?

27 gru 2016, 13:48

Jesli chodzi o e-torty.pl to świetna opcja którą mogę z czystym sumieniem polecić. Swego czasu mieliśmy okazję na 80 urodziny babci zamówić dość pokaźny i trudny technicznie do zrealizowania tort - zrobili go i zrobił wrażenie, a co najważniejsze smakował wyśmienicie. Jest to też na pewno bardzo fajny prezent, a fakt, że dowiozą te ciasto i nie trzeba po nie jeździć tylko jeszcze bardziej przekonuje.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość