ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Jakie łóżko dla nastolatki?

02 sty 2017, 16:13

Hej,
moja córka lada moment kończy podstawówkę, chcę podkreślić ten etap w jej życiu i remontuję jej mieszkanie. Potrzebuję solidnego łóżka, które najlepiej posłuży jej aż do 18nastki. Nie mam czasu chodzić po sklepach meblowych, dlatego wolę kupić przez internet.
Czekam na propozycje dziewczyny :ico_brawa: :ico_haha_01:

mortom1987
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016, 09:01

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

02 sty 2017, 16:18

Skoro chcesz, aby te meble wytrzymały do 18-nastki to może pozwól jej wybrać? Nastolatki mają swoje nieuzasadnione gusta, a jak coś to będzie jej wybór i do nikogo nie będzie mogła mieć pretensji :ico_haha_02:
Mam sprawdzone źródło <Mirjan24>z fajnymi meblami naprawdę polecam, solidna firma. :ico_respekt:

Donata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2016, 12:41

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

02 lut 2017, 14:50

niech sama wybierze, teraz modne są łózka stelowe, lekkie z ramą powyginaną w rożne kształty :)

elaelena
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:26

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

07 lut 2017, 10:31

po pierwsze to jest na tyle duża, że sama może zdecydować. Łózka na antresoli są fajne, albo z takim pseudo baldachimem. No chyba że to zbuntowane dziewczę to baldachim odpada.
Najlepiej jak sama zadecyduje

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

16 lut 2017, 11:31

Wątpię, że nie przewidzi jej się jeszcze 10 razy.

esma40
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2017, 20:30

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

27 lut 2017, 20:42

Moja latorośl naoglądała się telewizji i wymarzyła sobie łóżko z palet. Na szczęście, mąż ma kolegę który prowadzi skup palet i szybko zakupił potrzebną ilość ( 2 palety o rozmiarach 120x80). Polalowała je na biało a my dokupilismy do tego materac kankan (hilding) w rozmiarze 80x200 i córka ma łóżko z 40 centymetrowa półką. Jest zadowolona i to mnie cieszy :ico_haha_02:

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

27 maja 2017, 22:20

@esma40 u nas ta sama sytuacja :) a juz myslalam ze tylko moja jest taka wariatka. palety zamowilismy z pakobud.com.pl a przy obrobce pomogla znajoma stolarka. Ogolnie tak jak na poczatku watpilam w ten pomysl, tak efekt koncowy to dla mnie WOW! to naprawde swietny pomysl i jaka oszczednosc czasu + oczywiscie gotowki

Sara92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2017, 09:52

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

24 lip 2017, 10:39

W przypadku nastolatki lepiej kupić jak najbardziej uniwersalne łóżko bo gust młodzieży bardzo szybko się zmienia, dotyczy to również twardości podłoża. dlatego najlepiej gdyby materac był dwustronny, każda strona innej twardości i koniecznie zdejmowany pokrowiec-wtedy posłuży dłużej. Gwarancja im dłuższa tym lepiej. Moim zdaniem fajne oferty można znaleźć wyszukując markę Bedding- mają bardzo dobrej jakości materace, co do łóżka to już drugorzędna sprawa.

Azolda
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2017, 20:02

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

21 wrz 2017, 20:17

Gdy ja wybierałam materac dla 15letniej córki przeglądnęłam chyba cały internet żeby znaleźć coś ciekawego. Natknęłam się wtedy na firmę Bedding, było dużo dobrych opinii ale cena była dosyć wysoka. Po konsultacjach zdecydowałam się jednak na zakup, model Relais z pianką termoelastyczną i pianką elastyczną elasgum i przy odpowiednim wymiarze to był strzał w dziesiątkę. Nie dość, że materac ma bardzo długi okres gwarancji, estetycznie wygląda i ma zdejmowalny i oddychający pokrowiec to jest bardzo ale to bardzo wygodny. Widać, że to materac z wyższej półki, świetnie wykonany. Jeśli chodzi o tańsze materace to można sprawdzać na ceneo ale Hilding ma też dobre materace i ma ich znaczne więcej.

ilonakaminska80
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 gru 2016, 08:41

Re: Jakie łóżko dla nastolatki?

03 paź 2017, 14:35

Dziękuję bardzo za pomoc :)
pokój mojej "już" nastolatki skończony :) :ico_brawa: zamówiłam łóżko przez internet tak, jak koleżanka/kolega @mortom1987 radził(a) :-D

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość