BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: sukienka na sylwestra

28 gru 2016, 14:26

Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny i zaglądasz na forum to koniecznie daj znać na jaką sukienkę padł wybór oraz wstaw zdjęcie tak z czystej ciekawości. Czy masz do niej dobrane także odpowiednie obuwie?

Hemata
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 27 lut 2015, 10:52

Re: sukienka na sylwestra

06 lut 2017, 12:31

A ja w tym roku zaszalałam;) Kupiłam na sylwka białą sukienkę i czułam się super! Ja kupowałam ręcznie robioną koronkową sukienkę na Unique User, piękna.

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: sukienka na sylwestra

14 lut 2017, 01:18

Jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny i zaglądasz na forum to koniecznie daj znać na jaką sukienkę padł wybór oraz wstaw zdjęcie tak z czystej ciekawości. Czy masz do niej dobrane także odpowiednie obuwie?
Dokładnie czekamy na zdjęcia :)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: sukienka na sylwestra

29 gru 2020, 09:12

Jeśli to ma być na salę, to wydaje się raczej idealna, zerknijcie - merg.pl/product-pol-92539-KLARA-sukienka-z-dluzszym-tylem-z-koronkowym-dekoltem-BUTELKOWA-ZIELEN.html Brakuje wam tutaj czegokolwiek? A jeśli tak, to czego?
Oczywiście wszystko zależy od tego, jaki komu odpowiada klimat. Przecież nie każdy musi stawiać na to samo...

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość