gochala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:42

Matura po zawodówce

07 lut 2017, 10:51

Cześć, skończyłam 2letnia zawodówke na kierunku sprzedawca ale teraz mi szkoda i troche wstyd ze nie mam matury. Czy jest jakis sposób żeby zrobić mature po zawodówce? Da sie wogole podejsc do matury po takiej szkole czy nie za bardzo?

LODkrakow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2017, 11:26

Re: Matura po zawodówce

08 lut 2017, 15:47

Program szkoły zawodowej nie przygotowuje do egzaminu maturalnego, dlatego jeżeli chcesz podejść do matury, będziesz musiała kontynuować edukację w liceum dla dorosłych. Dobra wiadomość jest taka, że nie ma potrzeby zaczynania od początku, gdyż absolwenci szkół zawodowych mogą zapisać się do takiej szkoły od trzeciego semestru. Gorąco zachęcam Cię do takiego rozwiązania – zapunktujesz na rynku pracy i wzmocnisz poczucie własnej wartości :) Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic, zapraszam Cię do naszego Prywatnego Liceum dla Dorosłych. Odsyłam Cię też na naszego bloga, gdzie piszemy o tym, dlaczego warto pójść do liceum po szkole zawodowej.

gochala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 07 lut 2017, 10:42

Re: Matura po zawodówce

09 lut 2017, 11:37

Super z tym że nie od początku, nei spodziewałam sie tego, tylko że ja teraz pracuje w sklepie na różne zmiany i nie wiem czy bym dała radę chodzić jeszcze do szkoły i tez nie znalazłam na waszej stronie info o cenie, to gdyby padła tutaj taka informacja to bym była wdzieczna

LODkrakow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 08 lut 2017, 11:26

Re: Matura po zawodówce

10 lut 2017, 11:19

Opłata nie jest wygórowana i wynosi 100 zł miesięcznie. Większość słuchaczy naszego liceum to osoby pracujące, mające już swoje rodziny, dlatego zajęcia odbywają się w trybie niestacjonarnym – w soboty i niedziele od godziny 9:00. W razie dodatkowych pytań – zadzwoń: 12 422 00 75 lub odwiedź nas przy Sławkowskiej 20.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość