moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Praca z agencji ambercare

03 lut 2017, 00:31

Hej! Planuję wyjazd do Niemiec, żeby pracować jako opiekunka przez kilka miesięcy :-) Dopiero zapoznaje sie z tą całą procedura i teraz jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej agencji. Mysle o Ambercare24, bo opinie calkiem fajne o nich czytalam. Co sadzicie? Polecacie?

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Praca z agencji ambercare

06 lut 2017, 00:27

Zalatwiłam sobie dzięki nim pracę w Niemczech i polecam :-) Tyle się teraz słyszy o oszustach itd. ale Ambercare24 to dobry wybór- pracę masz jak w banku, do tego umowa i fajne wynagrodzenie :-)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Praca z agencji ambercare

08 lut 2017, 14:43

Najlepiej skontaktuj się z nimi to Ci wszystko wytłumaczą :ico_oczko: Według mnie agencja godna polecenia. Dają Ci umowę, odprowadzają składki. Masz pewność, że nie zostaniesz oszukana :-)

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Praca z agencji ambercare

12 lut 2017, 00:39

Moja mama z nimi wyjechala do bawarii na 1.5 miesiaca i wrocila zadowolona. Taka praca to spoko opcja, moze nie nalezy do najlżejszych, ale cos za cos- wieksze pieniadze za granica. A teraz sprawdzonych agencji ze świecą szukac, wiec wg mnie warto wspolpracowac z ambercare

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Praca z agencji ambercare

19 lut 2017, 17:03

Dzięki za podpowiedzi- już coś wiem :-) Mam nadzieję, że dam radę jako opiekunka, język w miarę ogarniam, więc powinno być ok. No nic, skontaktuje sie z ambercare, przybliżą mi sszczegoly pracy i bede ruszac za granice :ico_haha_02:

kaszmirowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 22 lut 2017, 14:53

Re: Praca z agencji ambercare

22 lut 2017, 15:01

Jak znasz jezyk to już masz przewagę nad częścią Polaków którzy wyjezdzają do takiej pracy ;) powodzenia!

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Praca z agencji ambercare

01 mar 2017, 22:46

Jak znasz jezyk to już masz przewagę nad częścią Polaków którzy wyjezdzają do takiej pracy ;) powodzenia!
Racja.Moja mama nawet języka zbyt dobrze nie znała i oczywiscie poradzila sobie, wiec mysle, ze osoby ktore znają lepiej niemiecki pewniej się czują za granicą i mają latwiej na starcie. Z tego co kojarze to ambercare24 pomaga tez w przyswojeniu podstaw niemieckiego osobom, ktore maja z nim problem.

moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Re: Praca z agencji ambercare

19 kwie 2017, 23:56

Od założenia wątku minęły prawie dwa miesiące, więc chyba pora zdać relację z pierwszego wyjazdu. Wróciłam niedawno krótko przed świętami i w maju jadę po raz kolejny. Ogolnie praca jest spoko, jestem przyzwyczajona, ze troche trzeba sie nameczyc, zeby zarobic, wiec luz. Agencja tez w porzadku- bardzo mi pomogli zalatwic formalnosci, na czas dostalam wyplate i co nafajniejsze- bardzo syzbko załatwili mi oferte pracy :-)

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość