antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

14 gru 2016, 14:41

Hm, chyba wolałabym rozwinąc reklamę w mediach spolecznosciowych i ogolnie w sieci- na forach na przyklad. Nie wiem jak dotychczas to robilas- czy sama czy z pomocą agencji reklamowej, ale takie wsparcie wizerunkowe jest bardzo pomocne i pozwala przyciągnąc klientow. Sprawdz sobie np. agencję iWizerunek- oni wlasnie dbają o moj wizerunek w sieci i jestem bardzo zadowolona z ich dzialan.

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

13 lut 2017, 14:54

Myślę, że lepiej będzie zostawić działania reklamowe firmie która się w takich usługach specjalizuje. Oni doradzą w co najlepiej "pójść". Ja rozpoczęłam współpracę z firmą iCube.pl, która wykonała dla mnie stronę internetową, odsyłam do opisu usług: https://icube.pl/strony-internetowe
Strona wygląda rewelacyjnie, następnie wykonali działania marketingowe w sieci, dzięki czemu na rynku lokalnym zdobyłam upragniony rozgłos :)

uncitipo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:21

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

10 kwie 2017, 12:04

Według mnie niektóre gadżety reklamowe to świetny pomysł na promocję firmy. Ważne, żeby były użyteczne, wtedy są z klientem dłużej. Sądzę, że takim przydatnym gadżetem reklamowym i fajnym pomysłem może okazać sie torby http://www.bayoner.pl/torby-reklamowe/. Można nosić je potem na zakupy, dzięki czemu logo i marka utrwalają się w swiadomości klienta.

SamaAnia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2017, 21:27

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

15 kwie 2017, 21:52

Gadżety reklamowe to dobry pomysł. Dobrze obdarowywać nimi obecnych klientów. Ja daję swoim klientom zawsze jakiś gadżet i proszę o polecanie mojej firmy znajomym. Włącza się wtedy zasada wzajemności. Obdarowany klient chętniej powraca oraz poleca mnie znajomym. Dla klientów typu VIP mam trochę droższe gadżety typu duży zegar lub pendrive.

Klaudia24
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2017, 11:46

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

05 lip 2017, 11:55

Potwierdzam przedmówczynie - materiały reklamowe są świetnym pomysłem! Zaliczają się do nich m.in. nie wymienione przez was jeszcze notesy spiralowane :) wręczam je moim klientom, dzięki czemu są bardzo zadowolone, a moja firma pozostaje w ich pamięci przynajmniej aż nie skończą się kartki. Zamawiam tu: diamond-druk.pl/notesy-spiralowane i jestem usatysfakcjonowana.

nawysokichobcasach
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 23 sty 2017, 12:30

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

12 lip 2017, 09:54

myśle, że gadżety typu papierowe ulotki lub inne broszury to już przestarzałe, niemodne i nieskuteczne. warto próbować trafić do klienta za pomocą różnych kanałów komunikacji: mediów społecznościowych, lokalnego radia, współpracy z blogerami lub influencerami itp. wszystko zależy od branży i naszego budżetu. oczywiście strona www to w dzisiejszych czasach podstawa.

uncitipo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:21

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

27 lip 2017, 22:46

Moim zdaniem jednymi z ciekawszyh gadzetów reklamowych są koszulki z nadrukiem. Ciekawe hasło i dobrej jakości druk zrobią swoje. Jeśli zastanawiacie się, gdzie zamówić takie koszulki, polecam http://www.dzx.pl/pl/.

brita
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 19 maja 2017, 22:15

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

17 sie 2017, 13:17

W moim przypadku strzałem w 10 okazało się wydanie własnego e-booka, który odniósł mały sukces. E-book przy okazji reklamował moje usługi. Potem wydałam poradnik także w wersji tradycyjnej. Bardzo pomogła mi w tym drukarnia, która podjęła się wydania w mniejszych nakładach: http://www.sowadruk.pl. Wersja tradycyjna trafiła do kilku księgarni i to również przyczyniło się do wzrostu popularności moich usług.

agaa345
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2017, 13:16

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

31 sie 2017, 12:53

Ja bym postawiła na pozycjonowanie i social media. Gadżety reklamowe są fajne, ale jak na mnie działają bardziej jako pozostawienie po sobie śladu u klienta, który już nas znalazł, coś kupił/zamówił. Ale to nie jest forma reklamy, którą zdobędziesz nowego klienta. Jeżeli chodzi o agencje, które się tym zajmują - sprawdź sobie firmę solv.pl, bo mnie współpraca z nimi satysfakcjonuje. Zawsze możesz prosić o bezpłatną wycenę, która do niczego Cię nie zobowiązuje, a przynajmniej poznasz koszty, z jakimi musiałabyś się liczyć i czy Ci się to opłaca.

sandra112
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 13 paź 2015, 15:30

Re: Jak wypromować firmę? Co myślicie o gadżetach reklamowych?

08 lis 2017, 18:05

dobrym rozwiązaniem są kalendarze reklamowe, które można zamawiać w nonono

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość