Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

31 lip 2016, 21:27

Po porodzie to częsty problem.

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

15 sie 2016, 15:40

Oj znam to. Ogromny dyskomfort i momentami ból :( nie wiem jak sobie radzą inne kobiety, ale ja od razu poszlam do lekarza i od niego dowiedzialam sie, ze mozna to wyleczyc z pomocą zabiegu. no i wtedy zaczelam wertowac watki na forach, artykuly- poszlam do Medicover. I tam doslownie nabralam nadziei, ze cos mozna zaradzic na ten problem. Niedawno mialam zabieg i czuje sie bardzo dobrze :) po problemie ani śladu :)

kacpi123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 17 sie 2016, 23:25

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

18 sie 2016, 19:58

@antonina90 a co to był za zabieg? Był refundowany czy musiałaś zapłacić, a jeśli tak to jaki koszt? Bo sama muszę coś znaleźć, niestety mam z tym duży problem a leki nie pomagają.

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

01 wrz 2016, 10:12

Tej wstydliwej dolegliwosci można się pozbyć, stosując takie zabiegi http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... mana-moczu, moja koleżanka właśnie w Klinice Sfera leczyła ten problem, który pojawił się po porodzie. Bardzo sobie chwaliła dra Migałę i jego profesjonalizm.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

21 gru 2016, 10:49

Dolegliwość jest problematyczna, to fakt, ale w żadnym wypadku nie można się tego wstydzie. Potraktuj to po prostu jako chorobę i jak w przypadku choroby poszukaj leku ;) Dla mnie takim lekiem okazała się wizyta w gabinecie ginekologi estetycznej Moja Estetyka w Rzeszowie i poddanie się zabiegowi laserowego leczenia nietrzymania moczu. Na efekt nie trzeba było długo czekać... naprawdę, więc może też spróbuj takiej konsultacji ?

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

14 lut 2017, 14:16

Nietrzymanie moczu jest dość popularne wsród kobiet, niestety często nie ma jak z tym walczyć. Ja sama korzystam z takich wkładek http://abamedica24.pl/127-wkladki-dla-kobiet i dzięki nim mogę w miarę normalnie funkcjonować. Ćwiczyłam już mięśnie kegla ale nie widziałam żadnych postępów ;/

Awatar użytkownika
MagracijaDella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:49

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

15 lut 2017, 14:05

Jak u Was wygląda nietrzymanie moczu? to spory "wyciek" czy taki minimalny?

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

24 gru 2017, 13:16

Ja miałam ten problem i na początku kiedy był niewielki zlekceważyłam to. Myślałam, że samo przejdzie ale niestety z czasem było tylko gorzej. W końcu udałam się do dr Witolda Smoleńskiego z Gastro Medica i znalazł przyczynę i rozwiązanie mojego problemu. Żałuję, że poszłam do niego tak późno i tyle się męczyłam.

AgnieszkaRzeszow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 gru 2017, 14:30

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

16 sty 2018, 14:14

Ktoś wyżej pisał o gabinecie Ginekologii Estetycznej Moja Estetyka, zgadzam się z opinią, bo mi też pomógł wykonany tam zabieg laserowego leczenia :)

Missy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 17 gru 2018, 13:17

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

22 mar 2019, 13:31

Jak u Was wygląda nietrzymanie moczu? to spory "wyciek" czy taki minimalny?
Ile osób, tyle przypadków. Ale teraz jest bardzo szeroki wybór zabezpieczenia na takie sytuacje - od wkładek po pieluchomajtki, różne firmy, różny stopień chłonności, długości, na dzień, na noc... naprawdę można zadbać o higienę i codzienny komfort. Zobacz sobie w aptece DOZ choćby - Tena, Seni, Hartmann z takich znanych, ale są też inne. Jak podejdziesz do apteki to doradzą i pomogą dobrać coś adekwatnie do potrzeb. W niektórych są nawet takie standy z próbkami. :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość