Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: nudna kuchnia

24 sie 2016, 09:27

Miałam u siebie do czynienia zarówno z nudnymi kuchniami, jak i z bardzo kolorowymi i przyznam, że najlepiej jest to wszystko wypośrodkować. Warto kupić obrazy lub tryptyk z http://obrazy-tryptyki.pl/ bo dają one fajny klimat w całym pomieszczeniu. Najlepiej sami się o tym przekonajcie i napiszcie, jaki dało to efekt.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: nudna kuchnia

24 sie 2016, 13:47

Moim zdaniem kolorowe gadżety to podstawa. One sprawią, że nie będzie nudno.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: nudna kuchnia

24 sie 2016, 13:50

Dlatego ja ostatnio kupiłam sobie nowoczesną mikrofalówkę z Maxelektro https://www.maxelektro.pl/male-agd/do-k ... -1109.html i jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Wszystko chodzi sprawnie nic się nie zacina i spełnia poprawnie swoją funkcję :)

dorotea
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 sie 2016, 14:20

Re: nudna kuchnia

25 sie 2016, 09:17

Może foto tapeta zmieni nastrój w kuchni?

Ela1595
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 28 sty 2015, 12:45

Re: nudna kuchnia

17 lut 2017, 14:34

Fototapeta to całkiem ciekawy pomysł. Nudną kuchnię można też ożywić jasnymi kolorami i roślinami. W dodatku ja bym wprowadziła nowoczesne meble. Takie nieszablonowe. Zobaczcie sobie na przykład ładne aranżacje, jakie są w serwisie Max Kuchnie. Sama trochę je podpatrywałam jak robiłam własną kuchnię ;). Cena matrycy zależy od wielkości oraz rodzaju matrycy, przykładowa cena matrycy HD-Ready 32" z montażem wynosi 450 PLN. Wymiany matryc dokonujemy wyłącznie w serwisie, nie prowadzimy sprzadaży matryc bez montażu. W telewizorach plazmowych nie wymieniamy matryc! Naprawa monitorów LCD, LED Wykonujemy naprawy pogwarancyjne wszystkich marek monitorów LCD oraz LED. Średni koszt naprawy monitora wynosi od 100 do 150 PLN. Komputery stacjonarne Od strony technicznej zajmujemy się naprawą oraz modernizacją komputerów. Do naszych usług należą także konfiguracja internetu, instalacja systemu, skanowanie antywirusowe oraz zabezpieczenie systemu. Sprzęt audio-video Naprawiamy sprzęt audio-video m.in amplitunery, odtwarzacze DVD, Blu-Ray, kina domowe. Wykonujemy usługi wyjazdowe na terenie Wrocławia i okolic (do 10 km), zapewniamy transport w przypadku naprawy w serwisie. Na wykonane usługi udzielamy gwarancji 3 miesięcy na naprawę telewizora oraz 6 miesięcy na wymianę matrycy LCD. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych matrycy lub uszkodzeń dokonanych z winy użytkownika. Jak dostarczyć do nas telewizor w celu wymiany matrycy lub naprawy Aby dostarczyć do nas telewizor mogą Państwo zrobić to osobiście dostarczając telewizor bezpośrednio do serwisu lub do punktu przyjęć sprzętu. Mogą Państwo także skorzystać z firmy kurierskiej - telewizor powinien być zapakowany w oryginalny karton lub opakowanie zastępcze. Średni koszt przesyłki to od 50 - 60 PLN. Adresy na które można dostarczyć telewizor podane są w zakładce kontakt. Jaki jest koszt ekspertyzy sprzętu ? Ekspertyza jest bezpłatna w ramach wykonanej usługi. W przypadku rezygnacji z usługi klient ponosi koszty ekspertyzy sprzętu, które wynoszą od 30 do 50 zł. Jeżeli posiadasz zepsuty telewizor LCD, LED lub Plazma, który nie nadaje się do naprawy lub koszt naprawy przekracza jego wartość skontaktuj się z nami, a my ocenimy jego wartość oraz zaproponujemy cenę skupu. Na terenie Wrocławia możemy odebrać zepsuty sprzęt osobiście, zapewnimy transport oraz po kontakcie telefonicznym dogodny termin odbioru. Serwis LCD oferuje recykling uszkodzonych telewizorów LCD, LED, Plazma, monitorów LCD, LED, nie przyjmujemy telewizorów kineskopowych oraz monitorów CRT. Naprawa telewizorów LCD, LED, OLED, plazmowych, 3D/2D, wszystkich modeli i marek. Naprawa monitorów i kamer TV. Wszystkie trudne i niestabilne diagnostycznie przypadki po wcześniejszych próbach naprawy w innych punktach specjalistycznych. Bezpłatny dojazd na terenie miasta Wrocławia Całkowicie bezpłatna diagnoza pozwalająca określić usterkę i koszt jej usunięcia Najniższe ceny usług oraz podzespołów Gwarancje poserwisowe oraz bezpłatne wsparcie techniczne Własne, hurtowe zaplecze wszystkich części - oryginalnych oraz zamiennych Nie stosujemy roboczogodzin ani żadnych opłat "za sprawdzenie" Rezygnacja z naprawy po ustaleniu diagnozy nie pociąga za sobą żadnych kosztów. Mają tam bardzo fajne pomysły.
Ostatnio zmieniony 07 sie 2019, 15:17 przez Ela1595, łącznie zmieniany 1 raz.

dziuboch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 16 lut 2017, 11:38

Re: nudna kuchnia

20 lut 2017, 09:50

http://www.dekoria.pl/aranzacje.html?po ... ie%5B%5D=8 polecam sobie sprawdzić tą strone:)
ciekawe inspiracje na zaaranżowanie kuchni i do tego świetny sklep internetowy z dodatkami do mieszkania:)polecam:)

Samisa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 maja 2016, 07:41

Re: nudna kuchnia

01 mar 2017, 12:19

ja zmieniłam meble bo moja kuchnia była w strasznym stanie. Zamówiłam w firmie Stokan w Czechowicach Dziedzicach

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: nudna kuchnia

07 mar 2017, 14:31

A może tak ożywić kuchnię jakimiś fajnymi tapetami ? Coś takie będzie bardziej urozmaicało naszą kuchnie i nada jej charakter, bo płytki i zwykłe malowanie ścian jest dość nudne. Fajne tapety do kuchni można dostać na tu http://tapetuj.pl/category/tapety-do-kuchni i tam tez polecam takich rzeczy szukać.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: nudna kuchnia

21 kwie 2017, 08:41

Myślę że dobry projektant rozwiąże Twój problem :-) Miałam ponurą i smutną kuchnię, aż odechciewało się w niej przebywać ( nie mówiąc o gotowaniu :-| ). Z pomocą przyszła Pani projektant z www.woprojekt.pl . Bardzo szybko nawiązałam z nią wspólny język,a projekt kuchni który otrzymałam był dosłownie genialny!

Awatar użytkownika
karolin89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2017, 09:28

Re: nudna kuchnia

17 maja 2017, 20:42

Kuchnia nudna nie musi być, wystarczy kilka dodatków i sprawdzi się o wiele lepiej. Mi wystarczą zioła w donicach kolorowych i sprawdzi się to wszystko razem bardzo dobrze.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość