moonlight
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:31

Korekta powiek Warszawa

06 lut 2017, 01:08

Cześć, od dłuższego czasu planuję zdecydować się na korektę powiek. Dokładnie chodzi o górne powieki- mam tam trochę nadmiar skóry, nieładnie to wygląda- oko opada, wygląda 'ciężko'. Nawet makijażem nie jestem w stanie tego zatuszować. Więc chcę przejść się na konsultację i chociaż wybadać temat- jak wygląda zabieg, jaka cena itd. :-) Możecie polecić mi sprawdzoną placówkę, w której taki zabieg jest wykonywany? Liczę na waszą pomoc :-)

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Korekta powiek Warszawa

10 lut 2017, 16:51

Moja koleżanka ma podobny problem, też właśnie była na kilku konsultacjach. Z tego co pamiętam ona decyduje się na zabieg w szpitalu Medicover. Mogę ją podpytać o więcej szczegółów jeśli chcesz :)

Sandra19809
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 paź 2016, 13:18

Re: Korekta powiek Warszawa

17 lut 2017, 13:04

Słyszałam o zabiegu Plasma IQ - moja znajoma robiła akurat ten zabieg w Gdańsku, ale w Warszawie na pewno coś takiego mają. Zabieg trwa chyba koło godziny i obywa sie bez skalpela. A różnica jest ogromna ...

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Korekta powiek Warszawa

21 lut 2017, 15:04

Moja koleżanka ma podobny problem, też właśnie była na kilku konsultacjach. Z tego co pamiętam ona decyduje się na zabieg w szpitalu Medicover. Mogę ją podpytać o więcej szczegółów jeśli chcesz :)


Szpital medicover to rozsądna decyzja. Ta placówka jest bardzo profesjonalna, a efekty po ich zabiegach chirurgii plastycznej są estetyczne, subtelne, zmieniają wygląd na plus.
Z kolei propozycja koleżanki- zabieg Plasma Q- to raczej nie da długotrwałego rezultatu, co jakiś czas trzeba wracać do kliniki i poprawiać. Wolałabym operację plastyczną- efekt na stałe :-)

joejoe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 lut 2017, 15:09

Re: Korekta powiek Warszawa

21 lut 2017, 15:11

I ile taka zabawa kosztuje?

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość