TrendCenter
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2012, 09:42

Re: Jaki piekarnik wybrać?

24 mar 2013, 14:16

W obecnym czasie chyba jednak piekarnik do zabudowy będzie najlepszym rozwiązaniem. co prawda kosztuje nieco drożej,jednak fajnie się prezentuje i jest zarazem praktyczny. Zależy oczywiście jaki budżet posiadasz na ten cel.

Maritte
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 lut 2013, 15:08

Re: Jaki piekarnik wybrać?

16 maja 2013, 10:55

Ja jak będę kupować piekarnik, a niedługo będę, to nie będę się ograniczać cenowo. Ważne, żeby był solidny, nowoczesny i z dużą liczbą funkcji. Bo sporo się u mnie piecze :)

ola87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:06

Re: Jaki piekarnik wybrać?

29 maja 2013, 15:33

nie no integra smart to jest przede wszystkim bardzo dobry piekarnik z mnóstwem praktycznych programów a potem dopiero do tego dochodzą bajery..

Awatar użytkownika
pollyanger
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 44
Rejestracja: 22 mar 2013, 18:36

Re: Jaki piekarnik wybrać?

10 paź 2013, 12:16

nie no integra smart to jest przede wszystkim bardzo dobry piekarnik z mnóstwem praktycznych programów a potem dopiero do tego dochodzą bajery..
Widziałam ostatnio u znajomych, ale się nie dopytałam nawet o szczegóły. On chyba ma taką funkcję jak piroliza, co nie?

Awatar użytkownika
Monia24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 17 lut 2011, 13:01

Re: Jaki piekarnik wybrać?

30 lis 2013, 20:50

Piroliza??? Powiedz coś więcej o tym. To jakiś rozkład termiczny potraw?
Czytałam, że dobre są te solarne piekarniki LG bo dzięki grzałce węglowej pozwalają na zachowanie wartości smakowych i odżywczych potraw.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Jaki piekarnik wybrać?

03 kwie 2014, 19:03

Mnie czeka zakup piekarnika do nowego mieszkania. Wybór jest nie łatwy, bo na rynku jest tyle dostępnych modeli, że głowa mała. Wyczytałam dzisiaj na http://wiem.biz.pl/ że są nawet piekarniki z funkcją parową. Nie miałam o tym zielonego pojęcia ale bardzo mi te informacje pomogły, bo kupując taki piekarnik zaoszczędzę przynajmniej na parowarze.
Ostatnio zmieniony 06 lis 2014, 23:07 przez szarlottka, łącznie zmieniany 1 raz.

Hessa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2014, 21:58

Re: Jaki piekarnik wybrać?

03 kwie 2014, 22:00

Teraz już chyba trochę jest tych piekarników z "pieczeniem" na parze. Fajnie jednak jakby poza tym też miał trochę innych funkcji i był ogólnie solidny.

Awatar użytkownika
marita
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 22 sty 2015, 11:06

Re: Jaki piekarnik wybrać?

03 mar 2017, 15:13

A ma to być piekarnik do zabudowy? Czy taki wolnostojący? I przede wszystkim jaki ten piekarnik ma być? Jakie funkcje są Tobie potrzebne i jaka pojemość piekarnika? A i ważna rzecz - ile chcesz wydać? Jak odpowiesz na te pytania to o wieeeele łatwiej będzie nam cokolwiek doradzić :D. My piekarnik kupowaliśmy jakieś dwa lat temu i wybraliśmy wtedy piekarnik od Kernau, o ten - https://www.kernau.com/produkt/kbo-0962-pp-b.html Z takich ważniejszych rzeczy, to ma on 9 funcji grzania, jego pojemność to 78 litrów, sterowany mechanicznie, ma system chłodzenia obudowy i timer, dzięki któremu można zaprogramować czas pieczenia, czas włączenia i wyłączenia piekarnika.

Awatar użytkownika
Sandia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 150
Rejestracja: 28 paź 2014, 15:10

Re: Jaki piekarnik wybrać?

26 mar 2018, 18:17

Gdybym ja teraz miała wymieniać piekarnik to zdecydowałabym się na jakiś bardziej wypasiony model, może coś od Candy, bo mają na przykład panel dotykowy. Nie chciałabym już klasycznego piekarnika, z podstawowymi funkcjami, bo trochę znudziło mi się przez to gotowanie i pieczenie, że nie ma przy tym żadnej zabawy samym urządzeniem. Niestety, muszę poczekać na to, aż mój aktualny piekarnik się zepsuje, bo inaczej mój mąż się nie zgodzi na wymianę.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jaki piekarnik wybrać?

03 sty 2019, 13:59

Będąc na Twoim miejscu, ja zdecydowałabym się na piekarnik z firmy Amica albo Bosch. Korzystając z okazji, że jesteśmy w temacie sprzętu AGD to z czystym sercem mogę polecić serwis AGD http://www.technikan.pl/. Mechanicy, którzy w nim pracują są w stanie naprawić urządzenia AGD. Serwis ten działa w niemalże każdym większym mieście w Polsce.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość