paprotka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2017, 12:54

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

20 sty 2017, 13:00

Jak moja przyjaciółka obchodziła 30 urodziny to powiedziała, że chciałaby dostać gofrownice, to kupiłam jej taką z wyższej półki firmy dezal, by jej długo posłużyła. Myślała, że będzie chciała coś bardziej szalonego, bo w końcu 30 ma się raz.

samosia24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:55

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

23 sty 2017, 16:56

Znam od dziecka swoją przyjaciółkę i od zawsze marzyłyśmy o lataniu. Takie nasze małe dziecięce marzenie. A że teraz jest taka możliwość to zabrałam ją na babski wypad do Leszna do tunelu aerodynamicznego. Po locie poszłyśmy jeszcze na miasto, by opić urodziny

Kateczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:07

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

25 sty 2017, 20:41

Cześć. Jeszcze niedawno miałam podobny problem a mianowicie moja koleżanka kończyła 32 lata i szukałam prezentu dla niej. Pytałam wtedy znajomych gdzie mogę kupić prezent dla koleżanki, ale większość kazała mi poszukać jakiejś biżuterii. Nie byłam przekona co do biżuterii dlatego zaczęłam szukać czegoś na internecie i znalazłam taką stronę www.sweethomedecor.pl - stronka oferuje fotoobrazy z własnymi zdjęciami lub gotowe zdjęcia dostępne na stronie. Postanowiłam zamówić fotoobraz dla koleżanki na urodziny i żałuje że wcześniej o tym nie słyszałam bo moja koleżanka była mega zadowolona z prezentu.

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

31 sty 2017, 15:04

Dobry zegarek zawsze się przyda - Albert Riele, albo Aztorin.

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

03 lut 2017, 00:33

A Może Braster? Jest to urządzenie stworzone specjalnie dla kobiet, aby same mogły dbać o zdrowie swoich piersi. Comiesięczne badania pozwalają na wykrycie nawet najwcześniejszych zmian w strukturze piersi, czasem to są zmiany wywołane hormonami a czasem nowotworowe, jednak warto o tym wiedzie

Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

09 lut 2017, 11:38

Co by nie powiedzieć, to jednak są takie prezenty, które zawsze sprawią kobiecie radość. Moim zdaniem z całą pewnością jedną z takich rzeczy są perfumy. Na szczęście teraz działają takie perfumerie internetowe jak http://www.perfumesco.pl/ gdzie możecie kupić najpiękniejsze zapachy, które spodobają się każdej dziewczynie. Warto wybierać takie sprawdzone prezenty :)

Awatar użytkownika
Martyna38
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 29 kwie 2014, 10:54

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

15 lut 2017, 00:01

Hm, jedna ucieszy się z weekendu SPA, inna z biżuterii, a jeszcze inna z wypadu na paintballa ze znajomymi albo skoku ze spadochronem ;) Grunt to żeby prezent był dobrze dopasowany do konkretnej osoby. Nawet najfajniejszy prezent dla jednego dla innej osoby będzie totalnym niewypałem. Wg mnie nie ma nic złego w podpytaniu solenizanta, jeśli sami nie mamy pomysłu lub nie jesteśmy pewni.

Awatar użytkownika
skleplagres
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 13 lut 2017, 23:55

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

15 lut 2017, 02:13

Myślę ze dobrym prezentem to sukienka :) Kobiety je kochają :)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

21 lut 2017, 10:20

Poniekąd może i racja, ale pod warunkiem iż trafimy w gust danej osoby, odzież zawsze jest nieco ryzykownym prezentem. Może zamiast tego lepszą opcją bezie stylowa, oryginalna biżuteria wysokiej jakości, co o tym sądzisz?

Celina
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 19 lis 2013, 21:52

Re: Prezent dla kobiety na 30 urodziny!

04 mar 2017, 19:33

Dobry zegarek zawsze się przyda - Albert Riele, albo Aztorin.
One są bardzo eleganckie :) i można je kupić w aparcie w korzystnej cenie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość