margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Ten idealny dzień-Ślub

07 mar 2017, 10:13

Jeśli chodzi o obrączki to wybór faktycznie nie jest łatwy. Z założenia obrączka ma nam towarzyszyć całe życie także dobrze, gdy pasuje wizualnie obojgu parterom. Z fajniejszych wzorów jakie ostatnio widziałam to np. ten od jubilera ABGold - różowe złoto + brylanty.

Obrazek

alicja13
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 cze 2016, 11:43

Re: Ten idealny dzień-Ślub

07 mar 2017, 14:53

Idealny ślub to dla każdego coś innego, więc trzeba do niego podchodzić bardzo indywidualnie. Jeśli nie podoba nam się wystawne przyjęcie,a wolelibyśmy skromny ślub w gronie najbliższych znajomych, to nie zmuszajmy się do tego pierwszego, tylko po to zeby zadowolić rodziców. Później bedziemy żałować.

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Ten idealny dzień-Ślub

06 maja 2017, 10:34

U mnie różowe złoto odpada, bo narzeczony na pewno się nie zgodzi na taki kolor obrączek :ico_haha_01: Wybór ostatecznie padł na biżuterię w białym złocie i wybraliśmy sklep internetowy Obraczki.pl bo mieli bardzo duży wybór. Znalazłam tam idealny model, który pasował zarówno mi, jak i mojemu narzeczonemu. Moim zdaniem różowe złoto jest teraz modne, ale raczej nie należy kierować się trendami w wyborze obrączek. Tu najlepiej sprawdza się klasyka ;)

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Ten idealny dzień-Ślub

27 cze 2017, 16:00

Dla mnie najtrudniejsze wybory do sukienka i kwiaty. Takie bukiety ślubne jak tutaj podobały mi się najbardziej http://amarantkwiaty.pl/bukiety-slubne- ... omponowac/ . A wy jakie kwiaty miałyście na ślub?

kalina231
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2017, 13:13

Re: Ten idealny dzień-Ślub

28 cze 2017, 13:28

Super biżuteria. Dzień ślubu jest rzeczywiście wspaniały.

gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Re: Ten idealny dzień-Ślub

25 kwie 2018, 11:24

Suknię trzeba przymierzyć i zobaczyć jak wygląda na tobie. Najlepiej od razu oglądać się z choćby prowizorycznym upięciem i w kolczykach, wtedy efekt jest inny. Jeśli chcemy mieć welon to poprośmy żeby nam pozwolili przymierzyć, wtedy zobaczymy jak się prezentuje całość. To że jakaś koleżanka pięknie wyglądała w swojej sukni, to znaczy że świetnie dobrała ją do sylwetki i dodatki do niej, a nie że to suknia idealna i uniwersalna dla każdego.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość