Awatar użytkownika
maiii9
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 08 lip 2016, 13:12

Re: Detektywi w Polsce

12 lip 2016, 20:18

Mam nadzieję, że nie będę musiała korzystać z ich usług. Ale czasem ktos musi.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Detektywi w Polsce

13 lip 2016, 09:16

dla mnie to głupota płacić jakiemuś facetowi o wątpliwych zdolnościach, aby rozwiązał Twoje problemy i wchodził z butami w Twoje życie. Chore.

agafia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 26 lip 2016, 10:55

Re: Detektywi w Polsce

26 lip 2016, 13:51

To chyba nie tak wygląda, jak piszesz. Czasami detektyw to jedyna osoba, która może dostarczyć jakieś dowody, w oparciu o które dochodzi się nieraz swoich praw przed sądem. I to nie tylko w kwestiach prywatnych - także biznesmeni korzystają z takich usług, np. w temacie wywiadu gospodarczego, windykacji czy spraw pracowniczych. Są agencje, które się tym zajmują, czyli stricte usługami dla biznesu, np. Business Safety Agency.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Detektywi w Polsce

27 lip 2016, 08:28

dla mnie to chory wymysł, taki detektyw.

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Detektywi w Polsce

23 sie 2016, 17:00

To chyba nie tak wygląda, jak piszesz. Czasami detektyw to jedyna osoba, która może dostarczyć jakieś dowody, w oparciu o które dochodzi się nieraz swoich praw przed sądem. I to nie tylko w kwestiach prywatnych - także biznesmeni korzystają z takich usług, np. w temacie wywiadu gospodarczego, windykacji czy spraw pracowniczych. Są agencje, które się tym zajmują, czyli stricte usługami dla biznesu, np. Business Safety Agency.

Zgadzam się, czasami prywatny detektyw to dla kogoś ostatnia deska ratunku, a doświadczenie wielu osób pokazuje, że bardzo często jest to skuteczne. Ja bym tak nie oceniała tego, że jest to chore itp. Skoro nawet biznes korzysta z takich metod, to widocznie się to przekłada na zysk, a więc jest skuteczne. W biznesie się rzadko eksperymentuje :)

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: Detektywi w Polsce

14 mar 2017, 12:46

Czasami nie ma wyjścia - miałam przypadek w którym nawet komornik nie dał rady i musiałam poprosić agencję detektywistyczną o interwencje w sprawie oddania należności przez mojego dłużnika z którym był zerowy kontakt. Polecam poczytać: http://detektyw-slowinska.com/gdy-komornik-rozlozy-rece
Zresztą wyżej podana strona to również serwis biura detektywistycznego z którego korzystałam, skutecznie i sprawnie zajęli się moją sprawą.

tokarolina
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 paź 2016, 14:59

Re: Detektywi w Polsce

24 mar 2017, 14:19

Wydaje mi sie ze w Polsce są wciąż niepopularne usługi detektywistyczne chociaz to sie trochę zmienia za sprawą tych wszystkich seriali paradokumentalnych gdzie sie pokazuje pracę takich ludzi.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: Detektywi w Polsce

04 sty 2019, 17:12

Jeśli chodzi o Wrocław to bardzo polecam panią Skrzypek. Najlepszy detektyw, bardzo mi pomogła!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość