Marry80
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 01 wrz 2016, 20:25

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

01 wrz 2016, 20:35

To ja polecę krótki filmik Taryn Brumfitt, o tym, że dużo zalezy od obrazu samej siebie, a nie od rzeczywistego wyglądu. Jak rygorystyczne jesteśy dla samych siebie.

Embrace
https://www.youtube.com/watch?v=sK6RE4iR6og

Jurven
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 wrz 2016, 13:39

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

08 wrz 2016, 13:43

medycyna estetyczna jest teraz dość popularna, ale co się dziwić jak każdy chce pięknie i młodo wyglądać, nie ma w tym nic złego. Zabiegi wygładzające np: kwas hialuronowy jest wyjątkowo skuteczną metodą na upiększenie, myślę że dermatolog Wrocław, sobie ze wszystkimi zabiegami poradzi.

yola164
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 wrz 2016, 19:32

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

23 wrz 2016, 19:43

Ja uważam, że warto skorzystać z takich zabiegów, kiedy nie podoba się nam to, co widzimy w lustrze, a więc zmarszczki, jakieś bruzdy i przybarwienia. Sama skusiłam się na zabieg jakim jest lifting wampirzy i jestem zadowolona z efektów. Mogę Wam polecić Studio Medycyny Estetycznej w Warszawie: http://studioelix.pl/ , w którym robiłam zabieg. Ale ma również w ofercie inne zabiegi, laseroterapię, masaże i kosmetologię.

Plotranka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 20 paź 2015, 10:08

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

26 wrz 2016, 19:37

wielu zabiegów można tak naprawdę uniknąć. w przypadku zmarszczek da się walczyć tymi metodami http://zdrowie.wprost.pl/zdrowie/100189 ... zczek.html zamiast od razu ruszać na zabiegi medycyny estetycznej. niektórzy już przesadzają z tymi zabiegami.

martazet
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 wrz 2016, 10:07

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

27 wrz 2016, 10:26

Wszystko jest dla ludzi, medycyna estetyczna też :) Jeśli ma to poprawić samopoczucie albo podnieść pewność siebie, to czemu nie? Jestem zwolenniczką jak najmniejszego ingerowania w wygląd, ale czasem dobrze móc mieć możliwość wprowadzenia poprawek. Ja na razie nie miałam okazji korzystać z takich zabiegów, ale kto wie, czy z czasem się nie zdecyduję. Wiem tylko, że dobrze wybrać sprawdzony gabinet, jak np Abacosun abacosungdansk.pl w Gdańsku. Wiem, że osoby, które korzystały z usług tego gabinetu, były zadowolone i zabiegi były dobrze wykonane.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

29 wrz 2016, 18:51

Jeśli to mają być usługi na najwyższym poziomie to tylko w sprawdzonych klinikach, nie mam zaufania do kosmetyczek w kwestiach nawet najdrobniejszych zabiegów. W Warszawie polecam klinikę Melitus na Słowackiego, miałam tam przeprowadzany zabieg mikrodermabrazji i powiększane delikatnie usta kwasem hialuronowym. Oba zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie, poprzedzone konsultacją z dermatologiem. Bardzo miła obsługa, łatwo trafić, troszkę wyglądem i jakością usług przypominała mi kliniki z programów telewizyjnych.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

11 paź 2016, 09:42

W naszych czasach to chyba już nikogo nie dziwi korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej. Moim zdaniem po to to ktoś wymyślił, żeby brać w tym udział ;) Mój ulubiony gabinet to Moja Estetyka w Rzeszowie. Byłam w wielu miejscach, ale tutaj panuje zdecydowanie najlepsza atmosfera i pracują profesjonaliści. Gabinet znajduje się na ulicy litewskiej, pomiędzy szpitalem na Lwowskiej, a hurtownią Marco.

Awatar użytkownika
MissMagoo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 gru 2016, 09:29

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

28 lut 2017, 15:25

Zarówno medycyna estetyczna, jak i ginekologia są bardzo potrzebne. Sama robiłam zabieg labioplastyki w http://alfamedycyna.pl/skoczow/szpital/oddzial-ginekologii-estetycznej/labioplastyka/ i muszę przyznać, że nie żałuję. Świetni specjaliści, zabieg sie udał i nie miałam żadnych powikłań.Naprawdę warto :)

Niestawska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 21 lut 2017, 14:35

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

13 mar 2017, 12:43

Ja jestem z Warszawy i w klinice Miracki właśnie miałam jeszcze w listopadzie robiony zabieg lipolizy ultradźwiękowej na brzuch i talię. Z efektu mega jestem zadowolona, bo pomimo ćwiczeń i diet ten tłuszczyk tam pozostawał, ale teraz już jest to nieważne, bo go nie ma. Cieszę się bardzo, bo efekt się utrzymuje cały czas :)

nataliakoziol
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 03 wrz 2013, 13:05

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

15 mar 2017, 13:51

Od siebie mogę jeszcze dodać namiary na tą klinikę medycyny estetycznej: http://jumed.eu/ Korzystałam z ich usług i jak najbardziej polecam.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość