weronikawroblewska
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:15

ATV Galeria Twarzy -opinie?

21 mar 2017, 15:33

Czy ktoś ma doświadczenia z bankiem twarzy ATV? Ja zapisałam dziecko i siebie do takiej bazy kilka tygodni temu. Koszt to 60zł na rok - za obecność w bazie, z której producenci wybierają 'twarze' do filmów, albo sama agencja wybiera statystów. Zdjęcia do portfolio dostarczyłam sama, zdjęcia na szarym tle zrobił nam mąż. Dostajemy dość często informacje o castingach, padły też dwie pierwsze propozycje statystowania w serialu, ale musiałam zrezygnować ze względu na inne obowiązki. Czy orientujecie się, jak w praktyce wygląda statystowanie - czy jest stresujące i wymaga dużego zaangażowania? Moje umiejętności aktorskie są zerowe :)

krystyna123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 07 mar 2016, 09:35

Re: ATV Galeria Twarzy -opinie?

22 mar 2017, 11:43

Ja bawiłam się w to kilka lat temu, teraz już nie mam czasu. Ogólnie fajna przygoda :) Szczególnie polecam studentom, młodzieży, mamom na macierzyńskim itp bo statystowanie w filmach umożliwia zarobek (niewielki ale zawsze) i jest ciekawą formą spędzania czasu. Żeby zgarniać dużo zleceń trzeba trochę się zaangażować - chodzić na castingi itp. Ja tylko dwa razy dostałam propozycje na zasadzie takiej, że zadzwonili z ATV z konkretną propozycją (bez żadnego castingu). Reszta produkcji, w których uczestniczyłam to efekt castingów. Osoby z atv są bardzo pomocne w ich trakcie i potem na planie - nie wiem, czy dałabym radę bez nich :) Pozdrawiam.

kamilaks94
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2017, 14:52

Re: ATV Galeria Twarzy -opinie?

21 cze 2017, 15:21

Do ATV jestem zapisana od kilku lat i jeśli czegoś żałuję, to tylko tego, że nie zapisałam się wcześniej. Bardzo dużo castingów i możliwości dorobienia kilku groszy, a przy tym okazja do poznania filmowego światka od podszewki. Wystąpiłam w 4 serialach, oczywiście było to tylko statystowanie ale i tak uważam że warto.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość