Awatar użytkownika
Dagaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 30 lis 2015, 09:08

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

27 mar 2017, 12:16

Wyślij męża do lekarza! Lepiej się przebadać i sprawdzić czy wszystko ok. Mój też miał ten problem, ale u niego to była wina stresu. Lekarz oprócz zmiany trybu życia (mniej stresu, więcej ruchu i dobra dieta) polecił też tabletki od doppelhertz - na prostatę.

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

30 mar 2017, 04:12

Mój mąż też miał problem z erekcją. Wszystko zaczęło się wtedy, kiedy zmienił pracę. Próbowaliśmy wielu metod, ale nic nie chciało poskutkować. Zwrócił się w końcu do dr Tomasza Wiśniewskiego w Ober Clinic, który wykrył raka gruczołu krokowego - niestety :( Aktualnie trwa leczenie, ale lekarz mowi, że po wszystkim mąż odzyska pełnię aktywności seksualnej

AnnaPsl
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 29 cze 2017, 14:45

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

31 sty 2018, 22:18

Uważam, że mąż powinien się zbadać :) To mogą być objawy przerostu prostaty, a przebadać się można nawet w domu testem Prostata PSA z Domowego Laboratorium. Lepiej mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Takie problemy mogą być również spowodowane trybem życia, stresem, przepracowaniem itp. :) Myślę, że jakoś razem znajdziecie przyczynę :)

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

14 kwie 2020, 23:38

Tylko namów faceta na lekarza, moj to za nic nie pójdzie i kropka. Uparty jak osioł, wolał sobie sam poradzić i kupił tabletki maxon active, mi też reklama gdzieś w telewizji ich mignęła. Muszę przyznać, ze efekty sa bardzo satysfakcjonujące ;) mozna uprawiać seks nawet kilka godzinn z przerwami

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 318
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

09 cze 2020, 17:38

Najprościej chyba poprosić lekarza o wypisanie recepty na odpowiedni lek. Jak maż się wstydzi, to może poprosić lekarza o wypisanie recepty bez wychodzenia z domu. W końcu funkcjonują zdalne przychodnie jak np. lekarzonline.eu

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

19 cze 2020, 22:51

maxon active mozna kupić bez recepty, jest tez wersja forte ;) z wiekszą dawką sildenafilu, próbowalśmy :D był ogień. Lubię takie urozmaicenia w łóżku, a problemy z erekcją to w każdym wieku się mogą przytrafić

Albinka99
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 16 maja 2022, 12:42

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

16 maja 2022, 13:08

[quote="MISSbutterfly"]Najprościej chyba poprosić lekarza o wypisanie recepty na odpowiedni lek. Jak maż się wstydzi, to może poprosić lekarza o wypisanie recepty bez wychodzenia z domu. W końcu funkcjonują zdalne przychodnie jak np. lekarzonline.eu[/quote]

Potwierdzam. W ciągu niespełna 15 minut dostałam od lekarza wypisaną receptę na potrzebny lek.

walentynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 09 sie 2022, 10:36

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

20 paź 2022, 21:30

to zalezy na czym problem polega.. nie staje mu wcale, staje na chwile? moze jest zmeczony albo znudzony? kupcie sobie jakies zabawki :D

bajaderka09
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 sie 2021, 22:07

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

22 paź 2022, 19:09

haha ja mysle ze jak mu nie staje to zabawki niewiele pomoga, bardziej lekarz

walentynka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 09 sie 2022, 10:36

Re: Mąż ma problemy z potencją.Co robić

24 paź 2022, 14:43

to zalezy.. moze mu nie stawac ze stresu.. moj maz kiedys tak mial.. zmienil prace potem chorowal na borelioze, potem nie pracowal.. to wszystko odbilo sie na tych sprawach.. odpuscilismy na jakis czas, skupialismy sie na innych przyjemnosciach az wzial z zaskoczenia zamowil na superlove wibrator dla mnie.. bawilismy sie nim razem, z czasem okazalo sie ze stres juz nie ma takiego wplywu, nie bral zadnych tabletek na potencje a seks mamy udany

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość