Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Atrakcyjna mama

07 cze 2016, 08:44

Atrakcyjna mama to oczywiście zadbana mama i musimy o tym pamiętać. Tutaj bardzo ważną rolę odgrywa dieta oraz to jakich kosmetyków do codziennej pielęgnacji używamy,warto postawić na te naturalne,które odmłodzą naszą cerę,zregenerują ją:)

magdaa44
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 27 mar 2017, 00:15

Re: Atrakcyjna mama

28 mar 2017, 00:04

Atrakcyjna mama to przede wszystkim mama spełniona i szczęśliwa, rozwijająca się zawodowo. Czasem bywa to trudne gdy ma się pod opieką dzieci, ale są miejsa które ułatwiają pogodzenie tych obowiązków, np. Cotton Mill. To klubo bawialnia w Łodzi, oferująca strefę co-workingową dla rodziców i dzieci.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Atrakcyjna mama

14 kwie 2017, 09:40

A ja jestem zdania, ze można sobie poradzić samodzielnie w wychowaniu dzieli i do tego być atrakcyjną, zadbaną kobietą. To nic innego jak tylko kwestia chęci i dobrej organizacji podczas wychowania dzieci czy innych obowiązków. Jak pisałam powyżej: podstawą są również kosmetyki jakich używamy podczas naszej codziennej pielęgnacji.

aurelijka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 14 kwie 2017, 13:36

Re: Atrakcyjna mama

14 kwie 2017, 13:44

Powiem wam że u mnie to sa takie przejściowe wahania :P jest taki czas że nie mam czasu się ogarnąć, w sensie zrobić paznokci, odrostów ale to nie znaczy że do warzywniaka biegam w dresie :P innymi razy znajduje czas na wszystko i na dbanie o siebie też, od razu lepiej sie wtedy czuję. Ale to jest tak jak z wszystkim, że sa lepsze i gorsze dni i tyle :) nie wierzę że sa kobiety zawsze zrobione na tip top i zajmujące się dziećmi. Bo fleje to akurat są, ale to nie kwestia braku czasu tylko charakteru chyba :P

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Atrakcyjna mama

24 maja 2017, 10:36

Poniekąd masz rację, ale też z drugiej strony wydaje mi się że to nic innego jak kwestia dobrej organizacji własnego czasu, gdzie dla każdej kobiety powinno być miejsce aby o siebie zadbać, pójść do fryzjera czy kosmetyczki. Można to wszystko zrobić mając także małe dzieci.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Atrakcyjna mama

12 lip 2017, 15:37

Warto też zadbać o dobrą biżuterię, może gustowny złoty pierścionek, który podkreśli klasę kobiety ? Chętnie pomożemy podczas wyboru.

Daniela
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 48
Rejestracja: 07 mar 2017, 13:38

Re: Atrakcyjna mama

24 lip 2017, 14:39

bardzo ladnie wyglada srebra bizuteria taka delikatna ze srebra, kupilam mamie ostatnio srebrny komplet z topsilver pl zamawialam przez internet, bardzo dobry sklep, ceny nie są kosmiczne i jest bardzo duzy wybór.

ZamarlikJubiler
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lip 2017, 00:32

Re: Atrakcyjna mama

25 lip 2017, 00:45

Biżuteria to naturalny wybór, ale ja polecałabym też zadbać o fizyczną stronę - może lepiej się malować czy lepiej pokierować swoją fryzurą? Dróg jest wiele, ale najważniejsze aby czuć się dobrze z samą sobą - reszta jakoś się ułoży :)

kamylkut
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2018, 15:00

Re: Atrakcyjna mama

24 wrz 2018, 22:39

Fajnie być mamą. Ale jeszcze fajniej być ładną i atrakcyjną mamą, prawda? Dla wielu kobiet powrót do formy sprzed porodu jest jednak bardzo trudny.

bababania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 25 wrz 2018, 12:39

Re: Atrakcyjna mama

25 wrz 2018, 12:56

cieżko ale da się. jak ćwiczenia wejdą w nawyk to już duży sukces.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość